Jump to content

Polaganje stručnog ispita vezanog za ustanove socijalne skrbi ?


PowerUser

Preporučene objave

Bok,

 

diplomirani sam pravnik i stažirao sam u centru za socijalnu skrb godinu dana. U 9. mjesecu moram polagati stručni ispit pa me zanima jel netko zna reći iz prve ruke kakav bude ispit, koja pitanja i koja područja. I naravno, ako ima neka skripta iz koje mi je najbolje učit bio bih zahvalan da netko postavi link ili posalje na mail.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Zanima i mene to ali me jos vise zanima dali si dobila poziv za polaganje ? Ja jos nista a rok za vracanje place+doprinosa sam dobio. Koja sugava drzava. Gdje se moze saznati kada ce se taj ispit održavati jer učim već 3 mjeseca a nitko nista ne salje. A da ne kazem da mozda ucim pogresne materijale.

 

Ustvari, dali ja to moram prijavit ili bi trebao dobit neki poziv, sad sam malo zbunjen ??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

meni još nije isteklo 12 mj. otkako sam počela raditi tako da još nemam pravo prijaviti. svakom slučaju, ispit moraš prijaviti sam nadležnom ministarstvu, kojoj točno službi pojma nemam.

 

što se literature tiče, ja ju imam pripremljenu po izmjenama i dopunama pravilnika iz 2004. iako mi i to izgleda zastarjelo :bang:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija