Jump to content

Tehnološki višak u osnovnoj školi


igla91

Preporučene objave

Koliko ima istine u glasinama da učitelj koji ima malodobno dijete ne može biti tehnološki višak?

 

 

Vrlo interesantno. Zar niti jedan odgovor ? Proširiti temu na Tehnološki viškovi u obrazovanju.

 

Pouzdano se zna učitelji-roditelji bivaju proglašavani ''tehn.viškom'' .

 

Zakonito ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Praksa u stvarnosti je pokazala da je (uz prethodne konzultacije s nadležnima u mzoš), u slučaju manje razlike u godinama staža (1:0) i života (2:0), a drastične u teretu uzdržavanja (2:1), ključ u tome tko je jeftiniji za otpremninu bez obzira na imanje/neimanje ili broj djece, njihovu starost i sl.

I dakako, sve ovisi namjeravanoj odluci i o spretnosti ravnatelja u njenoj "verbalnoj prezentaciji".

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Radim 10 g na radnom mjestu učitelja engl. jezika u višim razredima ( 5g sam predavala en. u nižim razredima). Pojavila se mogućnost prelaska u razrednu nastavu na mjesto učitelja RN, ali me strah da bih za 4 g mogla baš ja biti tehnološki višak jer sam zadnja došla u razrednu nastavu bez obzira što već 10g radim u istoj školi. Imam punu satnicu i stalni radni odnos.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija