Jump to content

Trebam Hitno Pomoc


anonimno

Preporučene objave

13.09.90 godine je jedna osoba udarila mog pokojnog dijeda i usmrtila ja sam onda imao 14 Godina ta osoba je bila pod Alkoholom i vozila je 69 km na sat di je bilo odobrito 50 na putu do bolnice je moj dijeda preminuo na mojim prsima kad sam se vratio da uzmem bicikl policija me je pitala ko sam ja ja sam rekao da sam unuk od te osobe koja je bila udarita autom i rekao sam da sam sve vidjeo kako je bilo ali Policajac je rekao da uzmem moje noge i da malo prosetam dijete ko dijete sta da drugo radim nego da uzmem bicikli i da idem kuci nakon par mijeseci je moja majka uzela odvijetnika zbog odstete za dusevne boli zbog smrti bliske osobe,troskovi sahrane,troskovi nadgrobnog spomenika,troskovi crnine 24.10.2001 je donesena presuda da je to osiguranje duzno mojoj majci sada pokojnoj tu sumu isplatit plus sa kamatama od 24.10.2001 do sada ali u tom pismu od suda stoji jako puno stvari sto nije tako bilo a posto je moja majka umrla 2000 God a presuda je donesena 2001 Godine kazu mi da nemam pravo na svu odstetu nego samo jedan dio a moj odvijetnik mi kaze da na cijelu odstetu imaju samo pravo familija ili koji su zivili u kuci mog dijede moja pokojna majka je sa mladim bratom zivila u Njemackoj dok sam ja isao u skolu i zivio kod moje bake i djede 12 godina i jos dan danas mi u Putovnici stoji ta adresa di su moji baka i dijeda zivijeli

 

Mene zanima jeli imam makar neku sansu da dobijem te novce mada je sud vec donio presudu ili moze biti da te novce nikad necu vidijetu

Hvala Ljepa unapred

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija