Jump to content

Obnova starog krova i fasada


zoranvn

Preporučene objave

Moje pitanje je vrlo jednostavno.

Vlasnik kuće,ucrtana,izgrađena prije 1968.god, TJ . TOCNIJE 1905GODINE.

Želim promjeniti crijep i građu (rogove ,grede,zbog dotrajalosti)u istim dimenzijama, bez ikakve preinake, cak bi i stari crijep iskoristio i vratio. vec kad bi radio obnovu krova ,radio bi i zbuku tj.fasadu.

Da li je potrebna kakva dozvola za navedeno jer sam vidio da susjed nije nikog nista pitao?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Neznam kakve interese susjedi vide u tudjim poslovima koji nisu na stetu drugih,al et ima nas svakakvih,vazno je neradite nadogradnju ili dogradnju.Pozdrav

 

ma ne, cisto da sredim krov da se ne urusi,i fasada je stara i sva se raspala, nema se para za bilo sta drugo. a susjedi su susjedi hhahaha. hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Molim Vas pomoć.

Poznanik mi ima kuća na selu u Slavoniji, staru 53 godine. Prije nekoliko mjeseci srušio je kompletan stari krov i napravio novi. Nije tražio nikakve dozvole i sve je sam napravio.

Može li biti problema što je napravio novi krov koji je 25 cm veći od starog krova. Strana do susjeda je rađena po gabaritima starog krova a ovo malo povećanje je napravljeno na njegovoj dvorišnoj strani. Mogu li avio snimanja uopće uočiti tu razliku? Ako da, da li se to sankcionira i kako.

Unaprijed hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija