Jump to content

Ovrha i naknadna steta


rogonja

Preporučene objave

U 3 mjesec ove godine od strane javnog biljeznika dobio sam prijedlog i rijesenje o ovrsi zbog neplacanja određene usluge javnom tvrtci..nekoliko dana prije pokretanja ovrhe stupio sam u kontakt s pravnom sluzbom predmentne tvrtke i sklopio dogovor o obrocnom plačanju dugovanja.. isti dogovor je sklopljen u pisanom obliku..s istim ugovorom sam isao na finu s idejom i preporukom pravne sluzbe te tvrtke a da ne bi doslo do pokretanje ovrhe....međutim vec za nekoliko dana kod isplate mirovine na poslovnoj banci rečeno mi je da mi je racun pod blokadom zbog ovrhe spomenute tvrtke....e sad moze li mi tko pametan kazati..dali je ugovor koji sam sklopio s tom tvrtkom pravno valjan.ako jest zbog ovrhe sam napravio gubitak od 2340eura(rate kredita koje se nisu mogle naplatiti) banka me tuzi kamate me ubise....dali imam osnove traziti od predmetne tvrtke naknadu stete zbog pokrenute ovrhe ili bilo kog drugog u ovom slucaju...Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija