Jump to content

Alimentacija ovrha na plaću...


ivan2222

Preporučene objave

ovako ....uplaćivao sam redovno alimentaciju,kroz godinu i pol dana bez odluke suda,nakon tog perioda bivša je pokrenula postupak poradi alimentacije i određen je iznos....stvar je u tome što je nastala razlika koju moram namiriti...nisam imao da isplatim razliku i legla mi je ovrha na plaću uzimaju mi pola plaće..1420 kn ali samo za dug sa tim da bi još morao uplaćivati redovno alimentaciju koja iznosi 908 kn....moja plaća iznosi 2840 kn....tu je nastao poveći dug troškova suda,njenog odvjetnika,...mogu li mi još sijesti na plaću ako ne budem isplaćivao alimentaciju?jer mi ostaje ništa za život...ili da ćekam rešetke....naravno sa bivšom nema dogovora,ona treba novac,redovno sam uplaćivao....ponovno si stvaram dug ako ne plaćam a tko te pita,,mogu li tražiti smanjenje alimentacije?

nislim dali bi koristilo jer svaki potez je novo zaduživanje...i troškovi koji su preveliki...hvala..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

svjestan sam toga da trebam brinuti za svoje djete to i želim 908kn uredu je...ali stvar je u tome da me vodi u situaciju gdje nisam u mogućnosti uplaćivati...jer plaća je mala..Pitanje je mogu li mi još uzimati sa plaće ne budem li plaćao alimentaciju uz ovih 1420 kn kojih mi skidaju sa raćuna...stvaram si novi dug ali nemam rješenja...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija