Jump to content

žalba na presudu prekršajnog suda u Rijeci,,posjedovanje biljke opojne droge


Naga Morich

Preporučene objave

Pozdravljeni!

 

Slučaj je star 2 godine.

 

U veoma neobičnim okolnostima, 2010. godine, anonimnom dojavom, policija je bez naloga upala na moju adresu, pretraga nije niti bila potrebna, nasred dnevne sobe ugledali su stabljiku marihuane visoke 70cm, posađjene u glinenoj vazi pored ostalog cvijeća...

Usljedilo je ispitivanje...priznala sam da sam ja tu sjemenku položila u zemlju...

Do prije nekoliko mjeseci nije mi bio uručen poziv suda, zbog promjene adrese (ne prijavljene promjene adrese), a pošta u kojoj sam otvorila posta restante je isti zagubila...(a sa adrese na koju je stizalo sve u vezi toga nitko me nije obavjestio)...

 

Čim mi je bio uručen poziv, obavila sam uredno što treba, otišla sam na razgovor sa sutkinjom i sve joj ispričala...

Dakle, presudjeno je : zaštitna mjera lječenja ili odvikavanja u trajanju najmanje 3mj-godinu dana,, (piše da sam samostalno pristala na to)

 

...hm!?

ja bih se žalila jer ne živim u gradu u kojem se lječenje sprovodi tako da bih u tom slučaju imala prevelike putne troškove...

prvo me zanima ukoliko je osoba negativna na testu, sprovodi li se i tada lječenje ili me puste odmah na miru?

 

...i zanima me što bih trebala napisati u žalbi u kojoj želim zamoliti za minimalnu novčanu kaznu?

 

Radije platim to pa da je sve odmah gotovo nego da moram odlaziti blizu nekih narkomana i slično, radije bih se poštedjela tih sjećanja!

S obzirom da je slučaj star 2godine i da ja nemam više nikakvih doticaja sa ilegalnim supstancama.

Imam još 4 dana da napišem žalbu tako da vas molim za odgovor.

 

Hvala najljepša!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...Nazvala sam i rekla mi je doktorica osobno da se žalim, jer da se tu sprovodi cijeli niz testova. Ja sam sutkinju pitala, i znači da mi je i lagala, jer da sam znala da je tu hrpa nekih testova, pristala bih na plaćanje kazne!

 

...molim Vas, ako itko može pomoći sa savjetom na koji način da se žalim, super!

 

???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

molim vas da mi se neko javi, potrebno mi je samo nekoliko savjeta.

 

izrečena mi je kazna : zaštitna mjera liječenja ili odvikavanja od ovisnosti o drogi u trajanju najkraćem od 3 mjeseca do najdulje godinu dana.

 

u trenutku u kojem mi je sutkinja predložila tu mjeru ja nisam imala znanje o tome kako testiranje izgleda, te sam rekla da ako ona misli da je to prema mojoj situaciji najbolje da onda ok. Sada sam se pozanimala i rekli su mi kao što sam već napisala,, da se mora prisustvovati nekolicinu puta.

 

Ja živim izvan grada Rijeke, stoga da mi je sutkinja tako objasnila, ja bih se opredjelila za izricanje novčane kazne, koja bi sa obzirom da mi je to bio 1.prekršaj iznosila 1700kn. Što bih ako odlazim na testiranja u 3 puta putovanja u Rijeku, prekoračila.

 

Ja bih molila barem primerak kako se podnosi žalba, i što je važno istaknuti u istoj. ? ako vam se neda razmišljati konkretno o mome sličaju.

 

Hvala još jednom!

 

LP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija