Jump to content

Viđanje djeteta izvan termina


coki28

Preporučene objave

Imam curicu od 9 godina. Kod mene je svake srijede i svaki drugi vikend subotom i nedjeljom. Što kad ona hoće doći kod mene i petkom da bude malo duže kod mene za vikend, a mama joj ne da. Ili bilo koji drugi dan izvan termina viđanja. Ja bi volio da je što više sa mnom, a i ona isto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Probaj se dogovoriti s ex a ako ne ide, traži na sudu promjenu količine viđenja, sa naravno dobrim obrazloženjem zašto bi to bilo dobro za tvoje dijete. Korisno bi bilo da prije toga imaš podršku od Czss jer će oni morati dati svoje mišljenje na ročištu pa ako oni ne daju pozitivno mišljenje u principu možeš zaboraviti na pozitivnu presudu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U vašem slučaju od izuzetne je važnosti djetetova volja, a ona je kako isčitavam da se roditeljsko vrijeme produži sa vama. Moj savjet je da kao prvi korak pred centrom curica izjavi da želi sa vama provoditi dulje vrijeme, te nakon toga pokrenite sudski postupak. Od izuzetne je važnosti da to što curica pred centrom izjavi da to uđe u zapisnik jer ćete to u kasnijoj fazi postupka koristiti kao dokazni prijedlog koji je u skladu sa Europskom konvencijom o ostvarivanju dječjih prava.

Svaki postupak u kojem se ova Konvencija ne provodi je nezakonit!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dok se nešto u korjenu rada CZSS ne promjeni,

ovo što vam je gringo , dobronamjerno napisao,

je lažna nada , istina je sasvim drugačija !

Kada spominjem korjenitu promjenu , ona je vrlo jednostavna,

međutim ( pišem vam iz iskustva) problem je u umreženosti NADLEŽNIH institucija kao što su :

CZSS, policija, ODO, sudski vještaci pa i sudovi!

što se tiče mnogobrojnih nevladinih udruga, savjetovališta za djecu i obitelj isl.

to je, za ne povjerovati, čisti kontrast od stavova i mišljenja czss, međutim oni nemaju , osim savjetodavne nikakvu drugu ulogu.

Kada bi se iz svega što sam naveo izbacio czss svi bi se problemi mnogo brže , jednostavnije i uistinu za dobrobit djeteta kvalitetnije i lakše riješili !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Draga newbie,

kada bi sva šteta bila moj slučaj , mašala kako kažu naše komšije,

ali moj primjer je preslika većine sličnih skučajeva a vi to jako dobro znate ,

naravno , na žalost, ne podržavam ja to i ne volim što se to dešava, prvo zbog svog divno sina

ali je to stvarnost.

Ja više ne živim u lažnoj nadi i ne vjerujem u institucije koje se ovdje pominju ,

ali nemojte mi molim vas ponovno napisati da je moj slučaj izolirani isl.

ima ih na stotine !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija