Jump to content

Početka usmenoga u studenome, za nas koji pišemo pismeni u 9. ?


Jacko-J

Preporučene objave

Iskreno se nadam da neće ranije početi ispitivanje... U prijavi sam ipak naznačila da bi voljela odgovarati krajem roka.

 

DVa tjedna dok isprave + dva tjedna "šutnje" po pravilniku, 1.11. praznik, a cjeli taj vikend, je ionako u znaku Svih Svetih, ljudi idu na groblja....., mislim da će biti 5.11., da li je tko zvao Ministartsvo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

moje mišljenje je da će usmeni krenuti sredinom 11 mjeseca jer treba dosta vremena dok se ispravi...pa mooožda prije 1. 11. isprave i onda nakon 2 tjedna je usmeni. Uzimajući u obzir da na ovaj rok izlazi maximalan moguć broj ljudi, pošto su neke odbili, prognoziram najranije početak usmenoga 12.11....najkasnije 19.11.

 

meni će za poslije pismenoga ostati gpp, obiteljsko i uprava...s time da sam to već radila pa se nadam da nisam sve pozaboravljala :D ...a, sada čitam presude i radim kazneno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iz tvojih ustiju u Božje uši, meni je strašno puno vremena otišlo na GP!

SAda radim KPP, tj. ponavljam, ali treba mi dobrih 1.5 dana po 10 sati dnevno da sve isponavljam, kako treba!

moje mišljenje je da će usmeni krenuti sredinom 11 mjeseca jer treba dosta vremena dok se ispravi...pa mooožda prije 1. 11. isprave i onda nakon 2 tjedna je usmeni. Uzimajući u obzir da na ovaj rok izlazi maximalan moguć broj ljudi, pošto su neke odbili, prognoziram najranije početak usmenoga 12.11....najkasnije 19.11.

 

meni će za poslije pismenoga ostati gpp, obiteljsko i uprava...s time da sam to već radila pa se nadam da nisam sve pozaboravljala :D ...a, sada čitam presude i radim kazneno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Htjedoh reči, mjesec i pol dana.

A, 10 sati dnevno učenja, ako uspjem!

Mislim da je to udarno ponavljanje, najbolje.

Iz tvojih ustiju u Božje uši, meni je strašno puno vremena otišlo na GP!

SAda radim KPP, tj. ponavljam, ali treba mi dobrih 1.5 dana po 10 sati dnevno da sve isponavljam, kako treba!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija