Jump to content

HEP - krivo utvrđeno stanje


think

Preporučene objave

pozdrav svima.imam jedno pitanje.danas smo na ime naše firme primili dugovanje prema hepu od nekih 1800kn od kada smo otvorili trgovinu tj. od početka 2011.g., jer su krivo zaveli model po kojem se struja obračunava. Naime, u zadnjih dvije godine svaki mjesec dolaze HEP-ovci očitati brojilo u trgovinu i uredno su nam ispostavljali račune na ime firme, a mi smo svaki račun podmirili temeljem njihovog očitanja odnosno računa koji su nam dostavili i nismo dužni ni lipe. Sada odjednom dolazi račun od 1860kn jer su nas računali kao kućanstvo "neki bijeli model", a ne kao firmu i traže od nas da podmirimo cijeli iznos kao za "razliku" jer smo firma-trgovina, a ne kućanstvo. Nakon našeg upita u HEP-u su nam odgovorili da je njihova referentica pogriješila pri prijepisu (uz obrazloženje da se svakome može dogoditi greška), te da su oni dužni napraviti ispravak. Na naše pitanje pa zar smo mi krivi za to i moramo platiti njihove pogreške (iako smo mi uredno plaćali račune) odgovor je bio da se možemo žaliti. Da, naša firma nije niti registrirana na adresu trgovine. Da li da idemo u HEP prikupiti dokumentaciju temeljem koje su izvršili prijepis i noda se žaliti?

Molim vas, zar postoji način za izbjeći očitu pogrešku HEP-a na našu štetu, jer nas muzu na kapaljku? Koje bezvlađe!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija