Jump to content

Naknada štete bez policijskog očevida


oćajna vlasnica

Preporučene objave

Molim pomoć!Kome se obratiti?''Prijatelj'' moje kćeri iz stana je uzeo bez njenog znanja ključeve auta i te noći pijan se zabio u ogradu i prevrnuo ,razbivši ogradu i napravio veliku materijanu štetu na autu.Ujutro je samo javio da je auto došlepan u garažu pomoću vučne službe.Nije pozvao policiju.Auto je registriran na mene,a ja živim u drugom gradu.Uvjeravao me da će mi nadoknaditi štetu i ja sam takav auto prodala.Čovjek koji ga je kupio procijenio je štetu i do procjene mogu doći,a mislim da bi mi mogla svjedoćiti i žena(s njom nisam u kontaktu) kojoj je razbijena ograda,da moja kćer nije vozila,ni bila s njim.''Prijatelj''stalno izmišlja neka nova opravdanja i odugvlaći s nadoknadom,a vrijeme prolazi(prošlo je dva mjeseca).Bojim se da do toga neće ni doći.Što napraviti?

Gdje smo pogriješili?Molim savjet?Očajna sam.Kćer mi ne radi, auto joj treba baš zbog posla,jer nema drugog prijevoza.Hvala,hvala!Pozdrav svima!Očajna vlasnica

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija