Jump to content

Pomoc oko tuzbe prema firmi koja ne radi po zakonu !


Alen2222

Preporučene objave

Pozdrav !

 

Radim kao vatrogasac u jednoj zastitarskoj firmi , iskljucivo kao vatrogasac ( radim do kraja mjeseca ) ...

 

Ono sta ja mislim da je islo pokraj zakona je to da su mi produzival ugovor ( vise od 3 puta ) i nastavili s tim nakon sta sam 3 godine zaposlen u istoj firmi ... Kao vatrogascu su trebali placat beneficiju a nisu . I na kraju mene kao vatrogasca su tjerali da polozim zastitarski ispit ( ujedno da baratam vatrenim oruzjem ) uz prijetnju otkazom .. Naravno u nijednom mom ugovoru nema ni rijeci o tome ... Imam mnogo interesantnih podataka i svjedoka ... Radi se o gradu Rijeci ...

 

S obzirom da nemam iskustva po pravnom pitanju ovdje trazim savjet !!!

 

Hvala !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav !

 

Radim kao vatrogasac u jednoj zastitarskoj firmi , iskljucivo kao vatrogasac ( radim do kraja mjeseca ) ...

 

Ono sta ja mislim da je islo pokraj zakona je to da su mi produzival ugovor ( vise od 3 puta ) i nastavili s tim nakon sta sam 3 godine zaposlen u istoj firmi ... Kao vatrogascu su trebali placat beneficiju a nisu . I na kraju mene kao vatrogasca su tjerali da polozim zastitarski ispit ( ujedno da baratam vatrenim oruzjem ) uz prijetnju otkazom .. Naravno u nijednom mom ugovoru nema ni rijeci o tome ... Imam mnogo interesantnih podataka i svjedoka ... Radi se o gradu Rijeci ...

 

S obzirom da nemam iskustva po pravnom pitanju ovdje trazim savjet !!!

 

Hvala !

 

prijavi poslodavca Državnom inspektoratu ,možeš i elektronski (ima na njihovoj stranici obrazac)pa ćeš vidjeti kako dalje,računaj na sve i ništa.

 

Sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija