Jump to content

status HRVI


thegajic

Preporučene objave

Biti ću kratak, zanima me dali moj otac dragovoljac domovinskog rata koji je obolio od PTSP-a može steći status HRVI-a pošto nije predao zahtjev u zadanom roku?! Predao je zahtjev poslije roka, dobio odbijenicu, zatim se žalio pa su ga opet odbili, tada je sve završilo na ustavnom sudu i od njih isto odbijenica bez mogućnosti žalbe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je zakasnio sa predajom dokumentacije u zadanom roku nema više nikakve šanse za dobivanje statusa HRVI.

 

Međutim, to ne znači da ne može u invalidsku mirovinu.

Ali ne može u invalidsku biraniteljsku mirovinu.

 

Ma neznam već šta bih rekao na ovo,mislim da su sve više u pravu oni koji tvrde da je previše branitelja koji imaju oboljenje ili PTSP.Tako je i s ovim slučajem, navečer legneš u krevet i sutra se probudiš s PTSP dijagnoza F43,1 ili F62,0 ili neka treća.Pa oprosti kolega ali tvoj otac sigurno nema -PTSP pošto je obolio preko noći.Ja se lječim od 1996 god. 8 bolničkih lječenja, redovne kontrole , dnevne bolnice, svaki puta testiranje, a tvoj tata se sjetio da bi sad mogao oboliti od PTSP-a. -da nepovjeruješ .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma neznam već šta bih rekao na ovo,mislim da su sve više u pravu oni koji tvrde da je previše branitelja koji imaju oboljenje ili PTSP.Tako je i s ovim slučajem, navečer legneš u krevet i sutra se probudiš s PTSP dijagnoza F43,1 ili F62,0 ili neka treća.Pa oprosti kolega ali tvoj otac sigurno nema -PTSP pošto je obolio preko noći.Ja se lječim od 1996 god. 8 bolničkih lječenja, redovne kontrole , dnevne bolnice, svaki puta testiranje, a tvoj tata se sjetio da bi sad mogao oboliti od PTSP-a. -da nepovjeruješ .

 

 

Oprosti ti meni, ali ja uopće nisam spomenuo od kada moj otac boluje od PTSP-a, al kad se već poteglo to pitanje za tvoju informaciju to je od 1995g. Nisam toliko glup, tj. mene bi bilo sramota da ispitujem išta kao neki koji su oboljeli kako ti kažeš preko noći i takvi vjerojatnu imaju status HRVI bez ikakvih problema. Žao mi je samo što moj otac sada nema nikakvo pravo bez obzira na svu tu dokumentaciju i što nije dobio od države ono što ga slijedi. Žao mi je svih vas koji bolujete od PTSP-a jer znam da vam nije nimalo lako.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na informaciji,toga sam se i bojao! :(

 

Prijatelju dragi ako si već krenuo sa pitanjem prema nama onda si trebao i navesti da tvoj otac i boluje od-PTSP-a od tog i tog datuma tj. da je već stekao uvjete za priznavanje statusa RVI.Sve ostalo je samo nagađanje kao što sam i ja pretpostavljao, nažalost što je rekao i gosp. mrljavac prekasno je za ostvarivanje statusa HRVI zbog proteka roka po zakonu o HRV. braniteljima.Ali želim tvom ocu da ustraje te da se i dalje lječi, možda se nešto i promjeni, nikad se nezna.Pozdrav svim braniteljima ma gdje bili.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma neznam već šta bih rekao na ovo,mislim da su sve više u pravu oni koji tvrde da je previše branitelja koji imaju oboljenje ili PTSP.Tako je i s ovim slučajem, navečer legneš u krevet i sutra se probudiš s PTSP dijagnoza F43,1 ili F62,0 ili neka treća.Pa oprosti kolega ali tvoj otac sigurno nema -PTSP pošto je obolio preko noći.Ja se lječim od 1996 god. 8 bolničkih lječenja, redovne kontrole , dnevne bolnice, svaki puta testiranje, a tvoj tata se sjetio da bi sad mogao oboliti od PTSP-a. -da nepovjeruješ .

 

BRAVOOOOOOOOOOO

 

jedan moj poznanik je umro od tumora..........nije išao kod liječnika do samog kraja.......znači li to da je dobio tumor ONOGA DANA KADA JE BIO KOD LIJEČNIKA?

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

BRAVOOOOOOOOOOO

 

jedan moj poznanik je umro od tumora..........nije išao kod liječnika do samog kraja.......znači li to da je dobio tumor ONOGA DANA KADA JE BIO KOD LIJEČNIKA?

hvala

 

Vjerovatno je tvoj kolega živio u srednjem vijeku kao i ovaj gore koji je postavio pitanje priznanja za RVI kad je prošao voz , kao da nema TV ili novine, nemoj da se to tebi desi , mislim , da prođe voz a da ne odeš kod doca. na pregled.Žao mi tvog prijatelja ali možda nije ni znao da boluje od tumora do samog kraja.Sigurno mu ti nisi odredio od čega boluje, kao ni ovom gospodinu koji je pitao za oca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma neznam već šta bih rekao na ovo,mislim da su sve više u pravu oni koji tvrde da je previše branitelja koji imaju oboljenje ili PTSP.......................??????????????????:..............sa kojim pravom tipodržavaš te tvrdnje?

Tako je i s ovim slučajem, navečer legneš u krevet i sutra se probudiš s PTSP dijagnoza F43,1 ili F62,0 ili neka treća.Pa oprosti kolega ali tvoj otac sigurno nema -PTSP pošto je obolio preko noći................???????????..............ti si 'obolijevao godinama i znao si od čega boluješ još u vrijeme kada šifre nisu ni poostojale????

Ja se lječim od 1996 god. 8 bolničkih lječenja, redovne kontrole , dnevne bolnice, svaki puta testiranje, a tvoj tata se sjetio da bi sad mogao oboliti od PTSP-a. -da nepovjeruješ .

............i tek si se 1996. sjetio da boluješ od ptsp-a?.................zašto nisi. recimo, 1993. godine?...........tada se pucalo za razliku od '96.?

 

blago nam na još jednom sveznadaru.........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja se liječim od 2000 .

 

Pa kompa to ja i hoću reći, ti se lječiš od 2000, a jesi li predao zahtjev, jesi sigurno, a jesi li imao ptsp prije jesi sigurno ali dok ti spec. liječnik to nije potvrdio đabe tebi što ti znaš milon posto da si bolestan a nemaš odgovarajuću dokumentaciju o bolesti.Meni iskreno ovo sve sumnjivo.(mislim na prvi post i pitanje)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

'............ali dok ti spec. liječnik to nije potvrdio đabe tebi što ti znaš milon posto da si bolestan a nemaš odgovarajuću dokumentaciju o bolesti.'

 

pa to ti ja i govorim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ne možeš čovjeku reći da nema ptsp samo zato što nije na vrijeme podnio zahtjev za priznavanje invalidnosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!................I NEMA SVATKO ptsp TKO JE PODNIO U ZAKONSKI ODREĐENOM ROKU ZAHTJEV ili je išao od straha ili ne znam čega kod psihića od '91. !!!!!!!!!!

p.s.- NITKO TI NE DAJE ZA PRAVO DA VRIJEĐAŠ NEKOGA I SUMNJAŠ U NJEGOVU VJERODOSTOJNOST JER NISI MJERODAVAN ZA TO..........

 

slušam 2 lika na boćalištu kojih se slabo sijećam s terena i jedan kaže-' isktcali nas u xxxx mjestu u .osni i k...c ću im ja ići na teren , a mi pravo u doktora i kući................' ??????

likovi imaju brtdo dokumentacije na račun svog kukavičluka i bezobraznosti i NITKO IM NE MOŽE NIŠTA !!!!!!!!!...............A MENI MUKA.........

 

pozdrav..........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi branitelji, zato se danas i nalazite u situaciji da ste razjedinjeni, podijeljeni, neki privilegirani neki ne, neki s povlasticama neki bez itd... a sve od strane zna se koga, pa dajte odgovorite čovjeku na pitanje ako znate odgovor ako ne nestavljate sol na ranu.Upravo to nekima i odgovara, gdje bi bili da ste složni i svi ko jedan, iako je moderator već odgovorio na pitanje.Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi branitelji, zato se danas i nalazite u situaciji da ste razjedinjeni, podijeljeni, neki privilegirani neki ne, neki s povlasticama neki bez itd... a sve od strane zna se koga, pa dajte odgovorite čovjeku na pitanje ako znate odgovor ako ne nestavljate sol na ranu.Upravo to nekima i odgovara, gdje bi bili da ste složni i svi ko jedan, iako je moderator već odgovorio na pitanje.Pozdrav.

 

Naravno, ja to i hoću reći,gdje je bio do sada ako je već imao liječničku dokumentaciju, liječio se odavno, imao uredne nalaze i kontrolne preglede interesira me zašto nije predao zahtjev za priznavanje prava na vrijeme, pa neživimo u srednjem vjeku,isključivo je njegova krivica a ne ničija druga.Jedini mu je izlaz dočekat 65 god starosti i tražiti braniteljsku mirovinu ako se u zakonu o pravima branitelja nešto ne promjeni u smislu ponovnog otvaranja rokova za podnošenje zahtjeva u svezi oboljenja u DR ili ranjavanja.

Druge pomoći nema.Žao mi ali to je tako.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i mene interesira zašto nije predao zahtjev na vrijeme, a sad kad je prošlo vrijeme (sad su svi krivi,samo ja ne), ako je imao svu medicinsku dokumentaciju, i liječi se već godinama, najmanji problem je bilo predati papire na vrijeme, a ne, ja NEĆU, pa onda kukati kako te je država iznevjerila, ili, ja se nisam borio za takvu državu i slično

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...koja glupost ,svi branitelji moraju imati ista prava,ako je netko želio raditi mada je imao problema sa zdravljem izbjegavao je liječenje takvi su ispali budale...evo jedan primjer,idem raditi smjena mi počinje u deset sati naveče (pekar po zanimanju)a poznanik onako naslonjen na kapiji me upita ma čovječe kuda češ pravi branitelji su u mirovini(znam da rata nije ni vidio možda u novinama)a ima HRVI s time i dobru mirovinu i šta onda reči,psovao sam mu do posla mamu i odvratnou državi koja mu je to dala...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...koja glupost ,svi branitelji moraju imati ista prava,ako je netko želio raditi mada je imao problema sa zdravljem izbjegavao je liječenje takvi su ispali budale.....
Jedno su želje a drugo mogučnosti. Netko je želio raditi a i zdravstveno stanje mu je to i dopustilo jer inače ne bi mogao raditi, dok opet netko drugi je isto želio raditi ali mu zdravstveno stanje to nije dopustilo i iako to nije želio otišao je u mirovinu.

Znam iz iskustva da je stav struke vezano što se tiče pojavljivanja problema vezanih uz ratni PTSP max 10 godina iza ratnih zbivanja. To nije samo stav politike nego i stav uglednih psihijatra specijalista iz Nove bolnice u ZG.

Da se mene pita ja bi taj rok stavio neograničeno( iako sam ja ostvario status hrvi 30 % ptsp ) ali ko mene pita.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...koja glupost ,svi branitelji moraju imati ista prava,ako je netko želio raditi mada je imao problema sa zdravljem izbjegavao je liječenje takvi su ispali budale...evo jedan primjer,idem raditi smjena mi počinje u deset sati naveče (pekar po zanimanju)a poznanik onako naslonjen na kapiji me upita ma čovječe kuda češ pravi branitelji su u mirovini(znam da rata nije ni vidio možda u novinama)a ima HRVI s time i dobru mirovinu i šta onda reči,psovao sam mu do posla mamu i odvratnou državi koja mu je to dala...

 

kupusar , mislim da si ti prava glupost, nemoj pričat napamet da te susjed vidio da ideš radit i rekao ti to što si naveo, to ti nevjerujem ni 0,1%.Ako si znao da nije on bio u DR-u što ga nisi prijavio, to je tvoja dužnost i legitimno pravo.Zato ne klepeći, tebi je na poslu bilo bolje nego doma, veća plaća nego mirovina, sve si ti to dobro izračunao.Što bi se svađao sa ženom i djecom, što me netrpe, moja mišljenja, moje ponašanje, moju psihu,moje traume, itd.itd. Sad je kriva država, nije , nego ti.Svi su imali iste mogućnosti ako su po zakonu imali uvjete za mirovinu, izgleda da ti nisi pa je susjed kriv.Nemoj s tom pričom, puno je takvih prošlo kroz ovaj forum da više na piju vodu.Sad su neke druge teme na dnevnom redu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kupusar , mislim da si ti prava glupost, nemoj pričat napamet da te susjed vidio da ideš radit i rekao ti to što si naveo, to ti nevjerujem ni 0,1%.Ako si znao da nije on bio u DR-u što ga nisi prijavio, to je tvoja dužnost i legitimno pravo.Zato ne klepeći, tebi je na poslu bilo bolje nego doma, veća plaća nego mirovina, sve si ti to dobro izračunao.Što bi se svađao sa ženom i djecom, što me netrpe, moja mišljenja, moje ponašanje, moju psihu,moje traume, itd.itd. Sad je kriva država, nije , nego ti.Svi su imali iste mogućnosti ako su po zakonu imali uvjete za mirovinu, izgleda da ti nisi pa je susjed kriv.Nemoj s tom pričom, puno je takvih prošlo kroz ovaj forum da više na piju vodu.Sad su neke druge teme na dnevnom redu.
...to šta sam napisao iza toga stojim ,bio je u varaždinskoj brigadi daleko od boišnice kada je počeo rat imao je malo više od 14-godina,kome da ga prijavim upravi vodovoda ili možda znaš ti nekoga ...
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Viš 1kupusar da pišeš gluposti, nemaš pojma a dižeš prašinu.Naravno da ga možeš prijaviti zkova ti je dao odgovor, meni nije bila namjera jer bi opet pametovao.A sad ću ja , nije on kriv ništa, kriv je onaj koji ga je primio u tu varaždinsku brigadu, mali nema nikakve veze s tim.On se prijavio kao dragovoljac, dalje je u rukama svojih nadređenih.Sve ostalo su nebuloze.Ako je dobio mirovinu na temelju ničega onda imaš moralno i svako drugo pravo da ga prijaviš odvjetništvu anonimno ili osobno s potpisom da se zna.Pa nek oni provjeravaju tko je u pravu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma neznam već šta bih rekao na ovo,mislim da su sve više u pravu oni koji tvrde da je previše branitelja koji imaju oboljenje ili PTSP.Tako je i s ovim slučajem, navečer legneš u krevet i sutra se probudiš s PTSP dijagnoza F43,1 ili F62,0 ili neka treća.Pa oprosti kolega ali tvoj otac sigurno nema -PTSP pošto je obolio preko noći.Ja se lječim od 1996 god. 8 bolničkih lječenja, redovne kontrole , dnevne bolnice, svaki puta testiranje, a tvoj tata se sjetio da bi sad mogao oboliti od PTSP-a. -da nepovjeruješ .

Kad već ne znaš što bi rekao , onda šuti i ne pričaj gluposti . Otkuda ti pravo da sudiš o nekome koga ne znaš ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Viš 1kupusar da pišeš gluposti, nemaš pojma a dižeš prašinu.Naravno da ga možeš prijaviti zkova ti je dao odgovor, meni nije bila namjera jer bi opet pametovao.A sad ću ja , nije on kriv ništa, kriv je onaj koji ga je primio u tu varaždinsku brigadu, mali nema nikakve veze s tim.On se prijavio kao dragovoljac, dalje je u rukama svojih nadređenih.Sve ostalo su nebuloze.Ako je dobio mirovinu na temelju ničega onda imaš moralno i svako drugo pravo da ga prijaviš odvjetništvu anonimno ili osobno s potpisom da se zna.Pa nek oni provjeravaju tko je u pravu.

...neznam po čemu si zaključio da pametujem ,očito da si spao sa marsa pa neznaš kako su se djelile mirovine i različiti statusi(akcija dijagnoza1 i 2 samo da se narodu zamažu oči) a što se tiče prijave da to ministarstvo zanima oni bi pokrenuli nešto u vezi toga osim prijava koje niko ni ne pogleda ,nemam više živaca da se prepirem s tobom aj ti bog...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nema na čemu.

 

Možda si se malo zaletio i napisao poneku "nepristojnu".

 

Ali, o tom, potom.

 

Nisi baniran nego si dobio opomenu.

 

Nećemo valjda vrijeđati korisnike?

 

Dobio si opomenu (a ti vrlo dobro znaš zašto) i tu je kraj priče.

 

Nadam se da se više nećemo opominjati, a kada nešto napišeš, izbroji do deset prije nego što objaviš svoj post.

 

Pozdrav! :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Taj famozni rok je mnoge tako i mene onemogućio u ostvarivanju svojih prava.Taj rok se mora ukinuti .Ja sam izvukao mnoge stvari i još uvijek vodim bitke oko dokazivanja kad je što predano i pokušavaju se izvući na taj rok a imam dokaze iz 93.g.tako da im ta fora neće upaliti.Meni je dosta naklapanja i priče.Svi koji su mimo zakona ostvarili prava nauštrb onih koji su ih trebali ostvariti neka lijepo vrate mirovine i sve ostalo.

To su paraziti i imaju mirovine po 7 i više tisuća kuna što im je ###### omogućio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma stvarno niste normalni tu pišete kojekakve gluposti a svi zaboravljate činjenicu da se zakoni stvaraju preko noći kako kojoj vlasti paše i na kraju krajeva kako nekima oboljenje vrijedi a drugima ne ,znači neki su mobilizirani sa ciljem.

Svi ali baš svi su imali mogučnost predati zahtjev za priznavanjem statusa hrvi-a do datuma određenog zakonom a to je bilo do 01.01.2006. godine, znači do samoga kraja 2005 godine.

Zakon je kako danas tako i onda bio javno istaknut u NN a i koliko se siječam u to doba tih nekih godinu dana po TV programima je svako malo kružila neka emisija vezana za isto. Također sjećam se da je i na radio programima vijest bila kako je rok za priznavanje statusa hrvi produžen baš do ovog zadnjeg roka do kraja 2005 i da ko želi neka preda isti zahtjev.

 

Tako da ne stoji tvrdnja da je zakon za neke ovakav za druge onakav jer svi su imali mogučnost-priliku podnjeti zahtjev u zakonskom roku a i o tome su bili javno informirani. Nije ništa bilo tajno, sve je bilo javno !

Čemu sada prepucavanje o tome da je netko tko je podnio zahtjev bio politički podoban ili zato jer je imao nekakve veze. Ne bi se složio s time, zahtjev je mogao ama baš svatko podnjeti a kakav če biti ishod toga to nije nitko mogao znati.

Nitko nije kriv onome tko nije zahtjev podnio na vrijeme a ponajmanje su mu krivi oni koji su zahtjev podnjeli na vrijeme a koje se danas gleda kao najveće neprijatelje.

 

Opet ponavljam da se mene pita ja bi rok za priznavanje statua hrvi-a stavio neograničeno-- bez vremenskog ograničenja-(mada imama priznat isti status), ali ko mene pita.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma stvarno niste normalni tu pišete kojekakve gluposti a svi zaboravljate činjenicu da se zakoni stvaraju preko noći kako kojoj vlasti paše i na kraju krajeva kako nekima oboljenje vrijedi a drugima ne ,znači neki su mobilizirani sa ciljem.

____________________

Potpuno si u pravu.Netko je išao u rat novčanikom anetko srcem.

NI MED CVETJEM NI PRAVICE

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Koliko se u javnosti diže prašine i buke oko HRVI - PTSP.

Da li je javnosti poznato da status hrvi na osnovu oboljenja od samo ptsp-a, znači bez kombiniranja s ranjavanjem ili nekim drugim fizičkim ozljedama ili bolestima, znači samo čisti PTSP ima oko 2 % od ukupnog broja branitelja od 500.000.

Koliko osoba ima status hrvi-a na osnovu samo ptsp-a ?

 

Oko 10.000 osoba ima status HRVI-a na osnovu samo PTSP-a, dok je sveukupan broj osoba sa statusom HRVI-a na osnovu PTSP-a i još nečega , znači u kombinaciji sa još nečime PTSP + ranjavanje ili neka druga ozljeda ili bolest oko 36.000.

A od tih 36.000 njih 10.000 ima status hrvi-a na osnovu samo ptsp-a.

Sveukupno osoba sa statusom HRVI-a ima oko 60.000, znači od I do X skupine ( od 20 % do 100 %).

 

A u javnosti se to prezentira ko da svaki drugi branitelj od 500.000 ima status HRVI-a na osnovu PTSP-a , pa se stvara krivi dojama i sveukupno iskrivljena slika o toj populaciji ljudi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko se u javnosti diže prašine i buke oko HRVI - PTSP.

Da li je javnosti poznato da status hrvi na osnovu oboljenja od samo ptsp-a, znači bez kombiniranja s ranjavanjem ili nekim drugim fizičkim ozljedama ili bolestima, znači samo čisti PTSP ima oko 2 % od ukupnog broja branitelja od 500.000.

Koliko osoba ima status hrvi-a na osnovu samo ptsp-a ?

 

Oko 10.000 osoba ima status HRVI-a na osnovu samo PTSP-a, dok je sveukupan broj osoba sa statusom HRVI-a na osnovu PTSP-a i još nečega , znači u kombinaciji sa još nečime PTSP + ranjavanje ili neka druga ozljeda ili bolest oko 36.000.

A od tih 36.000 njih 10.000 ima status hrvi-a na osnovu samo ptsp-a.

Sveukupno osoba sa statusom HRVI-a ima oko 60.000, znači od I do X skupine ( od 20 % do 100 %).

 

A u javnosti se to prezentira ko ada svaki drugi branitelj od 500.000 ima status HRVI-a na osnovu PTSP-a , pa se stvara krivi dojama i sveukupno iskrivljena slika o toj populaciji ljudi.

 

A tko bi to trebao prezentirati (objasniti detaljno) svekolikom pučanstvu (da nekažem narodu) ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A tko bi to trebao prezentirati (objasniti detaljno) svekolikom pučanstvu (da nekažem narodu) ?

 

To je tako i to je istina a ne ono što se povlači po medijima. Očito je nekome u interesu javnost informirati netočno i neistinito kada je riječ o populaciji branitelja općenito a poglavito kada je riječ o HRVI-ima na osnovu PTSP-a.

 

10.000 sa statusom HRVI na osnovu samo PTSP-a a ne kako se to javnosti izlaže i laže da ih ima i 10 puta više.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma neznam već šta bih rekao na ovo,mislim da su sve više u pravu oni koji tvrde da je previše branitelja koji imaju oboljenje ili PTSP.Tako je i s ovim slučajem, navečer legneš u krevet i sutra se probudiš s PTSP dijagnoza F43,1 ili F62,0 ili neka treća.Pa oprosti kolega ali tvoj otac sigurno nema -PTSP pošto je obolio preko noći.Ja se lječim od 1996 god. 8 bolničkih lječenja, redovne kontrole , dnevne bolnice, svaki puta testiranje, a tvoj tata se sjetio da bi sad mogao oboliti od PTSP-a. -da nepovjeruješ .

 

Vidi obraza i odgovora u čovika..... chekirac amo se Ja i Ti nešto dogovorit, Ja nemam PTS-p bar službeno Ti navodno imaš mada se po tvojim postovima neda zaključit , mišljenja sam da čovik sa ptsp-om ima i intelektualnih problema i da ne vise po portalima iz razloga da dodatno se.u po suborcima sa istom problematikom..... jer ako bi ih itko moga razumit onda si to valjda Ti!

Ajmo Ja i Ti zaminit uloge ja priuzimam TVOJ ptsp i sve beneficije a Ti moj LAGODNI život PONOSNOG hrv branitelja.

Vidiš možda bi tribalo ovo Matiću predložit da se uvede rotirajuća konzumacija braniteljskih povlastica isto onako kako smo se minjali na rovovima ili linijama!

Šta misliš bili NEKI čudesno ozdravili ka i naš ministar!!!!!!

 

 

PS. Dali ste vi možda u zavodu za zaštitu" zaštitili " taj brend zvan ptsp.....

Ja da imam ptsp odma bi iša poništit šifru kod doktora kad vidim tko ga sve ima, iskreno bila bi me sramota, živija bi kako i većina poštenih branitelja živi u siromaštvu........ jer se ta dijagnoza obečastila da je to fenomena ZNA -se ko je i zašto to napravija

Nije li neprimjereno da se razbacivaš brojem ležanja, dnevnih bolnica hospitalizacija itd, jeli se Ti nekom time opravdavaš za nešto!

 

Vidiš sa svojim postom si i mene uvridija i ostale suborce, ja ti opraštam a za ostale neznam!Još nešto chekirac, došli smo do točke usijanja, mislim da je vrime da se pripazi malo kako se odnosi posebno naspram onih koji su išli na pošteno i pojeli znaš već šta!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vidi obraza i odgovora u čovika..... chekirac amo se Ja i Ti nešto dogovorit, Ja nemam PTS-p bar službeno Ti navodno imaš mada se po tvojim postovima neda zaključit , mišljenja sam da čovik sa ptsp-om ima i intelektualnih problema i da ne vise po portalima iz razloga da dodatno se.u po suborcima sa istom problematikom..... jer ako bi ih itko moga razumit onda si to valjda Ti!

Ajmo Ja i Ti zaminit uloge ja priuzimam TVOJ ptsp i sve beneficije a Ti moj LAGODNI život PONOSNOG hrv branitelja.

Vidiš možda bi tribalo ovo Matiću predložit da se uvede rotirajuća konzumacija braniteljskih povlastica isto onako kako smo se minjali na rovovima ili linijama!

Šta misliš bili NEKI čudesno ozdravili ka i naš ministar!!!!!!

 

 

PS. Dali ste vi možda u zavodu za zaštitu" zaštitili " taj brend zvan ptsp.....

Ja da imam ptsp odma bi iša poništit šifru kod doktora kad vidim tko ga sve ima, iskreno bila bi me sramota, živija bi kako i većina poštenih branitelja živi u siromaštvu........ jer se ta dijagnoza obečastila da je to fenomena ZNA -se ko je i zašto to napravija

Nije li neprimjereno da se razbacivaš brojem ležanja, dnevnih bolnica hospitalizacija itd, jeli se Ti nekom time opravdavaš za nešto!

 

Vidiš sa svojim postom si i mene uvridija i ostale suborce, ja ti opraštam a za ostale neznam!Još nešto chekirac, došli smo do točke usijanja, mislim da je vrime da se pripazi malo kako se odnosi posebno naspram onih koji su išli na pošteno i pojeli znaš već šta!

--------------------------------------------------------------------------------------

A šta na ovo da ti kažem, na ovom forumu sam od kad sam doznao u bolnici od prijatelja , zajedno smo ratovali ali je iz Dalmacije i slučajno se našli, reko mi da ima ljudi koji mogu pomoć u pojedinim pravnim problemima, pa sam se zaineresirao malo i počeo čitat.A čuj taj PTSP kako ti kažeš da nije nikakva bolest, nebi baš rekao, ali ako hočeš možemo s mjenjat pa da ti uz uvjet trošiš ljekove koje ja uzimam da mogu normalno funkcionirat dok me ne uhvati mrtvilo i depresija, a tada se zatvorim i neizlazim van nikuda, pa ako tgi se pije prozak,calixta , normabel, leponex 3 puta nadan + kardiološki ljekovi + EPI ljekovi ja se odma s tobom mijenjam, sve ovo šta ja imam dajem ti a ti meni što ti imaš.I kome sam se ja zamjerio, nek neuzima to previše k srcu nije namjerno , barem ovo društvo sa foruma zna da nisam neki napasan tip osim kad se počne izmišljat kad bi netko htio obolit a nemože, e u tom je kvaka.Evo prijatelju tebi moje bolesti pa uživaj i javi odma da to riješimo. ha da vidim koliko si hrabar.A ovo o bolnicama i ležanju neču komentirat nisi probao pa neznaš, nisam tamo zato što to volim već zato što moram ako mislim opstat sa familijom na okupu, slone.(sad si me naljutio pa nek Mrljo opet šalje opomene i banira)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mišljenja sam da čovik sa ptsp-om ima i intelektualnih problema i da ne vise po portalima

 

Ko ima dg. PTSP a to je skup poremečaja nakon nekog stresnog događaja ( bilo ratnog ili u civilstvu ) to ne znači da čovijek ima intelektualnih problema ili da je manje inteligencije od druge populacije ljudi koji nemaju tu dijagnozu. To je sasvim krivo.

 

Osoba koja ima dg. PTSP ima skup poremečaj koji utječu na njegovo normalno funkcioniranje kako je funkcionirao prije tog stresnog događaja.

 

I šta bi trebao raditi ako je u mirovini, čime se zanimati, zašto ne portalima ?

 

Osobno sam u mirovini dg. PTSP , HRVI 30 % i kakve bi to trebalo imati veze da se povremeno ne zanimam za portale i biti u toku događaja. Šta bi trebao otići na Velebit na stare položaje i tamo se zavuči i gledati u kamen i biti potpuno izoliran od svijeta i informacija ??? Bez interneta, bez mobitela, bez TV-a, bez struje i vode.....kaj bi tako trebali živjeti HRVI- PTSP, daleko izolirani od svih ????

 

 

Na brojku od 500.000 branitelja nema puno , čak što više ima ih jako malo koji imaju status HRVI-a na osnovu oboljenja samo od PTSP-a, nas svega oko 10.000 ( na našu nesreću ). osobno bi mi bilo bolje da nemam dg PTSP, bio bi onaj stari i radio bi posoa za koji sam se školovao, ali šta je tu je. Novonastalim situacijama u životu se treba znati i moći prilagoditi . Treba se znati nositi s tom dijagnozom i prilagotiti život.

To treba javnost shvatiti a ne lagati i napuhavati da nas ima preko 50.000 ili čak i preko 100.000.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

--------------------------------------------------------------------------------------

A šta na ovo da ti kažem, na ovom forumu sam od kad sam doznao u bolnici od prijatelja , zajedno smo ratovali ali je iz Dalmacije i slučajno se našli, reko mi da ima ljudi koji mogu pomoć u pojedinim pravnim problemima, pa sam se zaineresirao malo i počeo čitat.A čuj taj PTSP kako ti kažeš da nije nikakva bolest, nebi baš rekao, ali ako hočeš možemo s mjenjat pa da ti uz uvjet trošiš ljekove koje ja uzimam da mogu normalno funkcionirat dok me ne uhvati mrtvilo i depresija, a tada se zatvorim i neizlazim van nikuda, pa ako tgi se pije prozak,calixta , normabel, leponex 3 puta nadan + kardiološki ljekovi + EPI ljekovi ja se odma s tobom mijenjam, sve ovo šta ja imam dajem ti a ti meni što ti imaš.I kome sam se ja zamjerio, nek neuzima to previše k srcu nije namjerno , barem ovo društvo sa foruma zna da nisam neki napasan tip osim kad se počne izmišljat kad bi netko htio obolit a nemože, e u tom je kvaka.Evo prijatelju tebi moje bolesti pa uživaj i javi odma da to riješimo. ha da vidim koliko si hrabar.A ovo o bolnicama i ležanju neču komentirat nisi probao pa neznaš, nisam tamo zato što to volim već zato što moram ako mislim opstat sa familijom na okupu, slone.(sad si me naljutio pa nek Mrljo opet šalje opomene i banira)

Dobro chekirac ,,, vidim da si samo Ti bija u ratu i proša grozote, samo Ti, tražiš nemoguće,,, tražiš da te netko poštiva a uzvraćaš na podal način, opet ću ti reć NITKO ne umanjuje ničije zasluge ali osnove štovanja moraju postojat!

Ako se NETKO nije snaša, ako je mislija pošteno, ako nije bija uvlakač nemora značit da je manje vridan i zaslužan!

Ne omalovažavaj nečije zasluge i za tvoju info Ja vrlo dobro znam kakav je PTSP ok, znam i šta ta bolest čini od pojedinca a i od njegove obitelji ponajviše!

Ako se država izrugala sa nama nemoraš se Ti i slični tako ponašat i još nešto ću ti reć, mislim da ova rotacija neide Tebi u prilog....

Kad bi vidija drugu stranu medalje, kad bi spozna kome je ovo majka a kome maćeha mislim da nebi dugo izdrža/li.....

Nemoraš chekirac, nemoraš hodočastit po bolnicama, po kojekakvim ustanovama da te prave biljkom, nemoraš.... bori se ka i ostali mi šta se borimo, živimo iste probleme samo šta se nas niti ne liči na isti način a kamoli zbrinjava.. žalosno ali istinito!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ko ima dg. PTSP a to je skup poremečaja nakon nekog stresnog događaja ( bilo ratnog ili u civilstvu ) to ne znači da čovijek ima intelektualnih problema ili da je manje inteligencije od druge populacije ljudi koji nemaju tu dijagnozu. To je sasvim krivo.

 

Osoba koja ima dg. PTSP ima skup poremečaj koji utječu na njegovo normalno funkcioniranje kako je funkcionirao prije tog stresnog događaja.

 

I šta bi trebao raditi ako je u mirovini, čime se zanimati, zašto ne portalima ?

 

Osobno sam u mirovini dg. PTSP , HRVI 30 % i kakve bi to trebalo imati veze da se povremeno ne zanimam za portale i biti u toku događaja. Šta bi trebao otići na Velebit na stare položaje i tamo se zavuči i gledati u kamen i biti potpuno izoliran od svijeta i informacija ??? Bez interneta, bez mobitela, bez TV-a, bez struje i vode.....kaj bi tako trebali živjeti HRVI- PTSP, daleko izolirani od svih ????

 

 

Na brojku od 500.000 branitelja nema puno , čak što više ima ih jako malo koji imaju status HRVI-a na osnovu oboljenja samo od PTSP-a, nas svega oko 10.000 ( na našu nesreću ). osobno bi mi bilo bolje da nemam dg PTSP, bio bi onaj stari i radio bi posoa za koji sam se školovao, ali šta je tu je. Novonastalim situacijama u životu se treba znati i moći prilagoditi . Treba se znati nositi s tom dijagnozom i prilagotiti život.

To treba javnost shvatiti a ne lagati i napuhavati da nas ima preko 50.000 ili čak i preko 100.000.

Istina kolega vidiš da Ti možeš kad oćeš, šta god želiš sebi to zaželi i drugom, i Tebi ću reć isto šta i chekirac....

Ne traži poštovanje ako ga nemožeš dat, sredi u glavi ko ti je uopće target i na kome ćeš se istresat ali nemoj prema onima koji to ne zaslužuju!!!

Istina sad ćeš reć šta to Vi radite i na koji način ali uvik se ispostavi da isti pine na tematiku ptsp-a, šta je to, jeli Vas netko plaća imate kakav postotak. Nije mi jasno, kad su se štancali lažni invalidi onda su se davale smjernice kako i šta radit nesvjesno a sad kad nažalost ljudi koji su bačeni na kolina i mole za pomoć triba ih izrugat!

Čekaj malo...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Istina kolega vidiš da Ti možeš kad oćeš, šta god želiš sebi to zaželi i drugom, i Tebi ću reć isto šta i chekirac....

Ne traži poštovanje ako ga nemožeš dat, sredi u glavi ko ti je uopće target i na kome ćeš se istresat ali nemoj prema onima koji to ne zaslužuju!!!

Istina sad ćeš reć šta to Vi radite i na koji način ali uvik se ispostavi da isti pine na tematiku ptsp-a, šta je to, jeli Vas netko plaća imate kakav postotak. Nije mi jasno, kad su se štancali lažni invalidi onda su se davale smjernice kako i šta radit nesvjesno a sad kad nažalost ljudi koji su bačeni na kolina i mole za pomoć triba ih izrugat!

Čekaj malo...

 

O čem ti tu pišeš, ja nisam skužio ni riječ. Ako je netko skužio

neka mi objasni.

 

Ja govorim da mediji opčenito pričaju u negativnom kontekstu o braniteljkoj populaciji a poglavito o onima koji imaju status HRVI i to na osnovu oboljenja od PTSP-a. Naphuju i ljudima mažu oči lažima o višestruko večem broju HRVI-PTSP. Zašto ????? Zašto se to radi ???

Ima oko 500.000 branitelja a samo oko 10.000 onih koji imau status HRVI samo na osnovu PTSP-a, znači ne u kombinaciji s ničime drugim ( nekom drugom bolesti , ozljedom ili ranjavanjem ). Na žalost danas više nema ni toliko, mnogi više nisu s nama živima.

 

Jesi sada skužio bit ????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

O čem ti tu pišeš, ja nisam skužio ni riječ. Ako je netko skužio

neka mi objasni.

 

Ja govorim da mediji opčenito pričaju u negativnom kontekstu o braniteljkoj populaciji a poglavito o onima koji imaju status HRVI i to na osnovu oboljenja od PTSP-a. Naphuju i ljudima mažu oči lažima o višestruko večem broju HRVI-PTSP. Zašto ????? Zašto se to radi ???

Ima oko 500.000 branitelja a samo oko 10.000 onih koji imau status HRVI samo na osnovu PTSP-a, znači ne u kombinaciji s ničime drugim ( nekom drugom bolesti , ozljedom ili ranjavanjem ). Na žalost danas više nema ni toliko, mnogi više nisu s nama živima.

 

Jesi sada skužio bit ????

Savršeno me boli đon jesi skužija ili nisi, bitno je da se polako situacija kristalizira!

Tebe više brine to šta mediji barataju brojkama od neznamkoliko slučajeva ptsp-a nakar bili i lažni dok istodobno negiraš da uopće postoje ljudi sa istom čak i većom problematikom, oni se moraju pod tepih ugurat aaaa!

E ali tepih je posta premali

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Savršeno me boli đon jesi skužija ili nisi, bitno je da se polako situacija kristalizira!

Tebe više brine to šta mediji barataju brojkama od neznamkoliko slučajeva ptsp-a nakar bili i lažni dok istodobno negiraš da uopće postoje ljudi sa istom čak i većom problematikom, oni se moraju pod tepih ugurat aaaa!

E ali tepih je posta premali

 

Pa kaj onda pišeš ako te ne zanima hoče li te ljudi skužiti ili neće.

 

Da,

ja pišem o brojkama koje se u javnost iznose lažno i neistinito. Zanima me zašto je tomu tako ?

Kome je to u interesu ???

Valjda kao pojedinac jedne skupine ljudi o kojima se pišu laži na to imam pravo, znati istinu zašto se te laži tako šire ????

 

A ti ???? O čem ti pišeš ??? Ko tebe može skužiti o čem ti pišeš ???? Ja ne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa kaj onda pišeš ako te ne zanima hoče li te ljudi skužiti ili neće.

 

Da,

ja pišem o brojkama koje se u javnost iznose lažno i neistinito. Zanima me zašto je tomu tako ?

Kome je to u interesu ???

Valjda kao pojedinac jedne skupine ljudi o kojima se pišu laži na to imam pravo, znati istinu zašto se te laži tako šire ????

 

A ti ???? O čem ti pišeš ??? Ko tebe može skužiti o čem ti pišeš ???? Ja ne.

što bi reko pokojni dr.jelen svatko ko je bio u ratu,na prvoj crti gledo kako mu kolege ginu,skupljo mrtve ima ptsp. a ovisi o čovjeku i njegovomorganizmu kad će isplivati van i postati vidljiv.samo je problem što nas je malo htjelo priznati to...........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa kaj onda pišeš ako te ne zanima hoče li te ljudi skužiti ili neće.

 

Da,

ja pišem o brojkama koje se u javnost iznose lažno i neistinito. Zanima me zašto je tomu tako ?

Kome je to u interesu ???

Valjda kao pojedinac jedne skupine ljudi o kojima se pišu laži na to imam pravo, znati istinu zašto se te laži tako šire ????

 

A ti ???? O čem ti pišeš ??? Ko tebe može skužiti o čem ti pišeš ???? Ja ne.

A koja je to skupina Kompa, oćemo se sad i separirat još, ha vidi ja se nevidim u tim optužbama... misliš da se sve optužbe iznose bez osnove, nažalost nisi u pravu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

:hrk::hrk:

A koja je to skupina Kompa, oćemo se sad i separirat još, ha vidi ja se nevidim u tim optužbama... misliš da se sve optužbe iznose bez osnove, nažalost nisi u pravu.

 

npr.tip pobjego sa straže da napio se kad se otrijeznio otišo do doktora da nedobije otkaz,ovaj ga pošalje psihijatru,kaže puko dobio mirovinu zdrav bio al se sad navuko na tablete

uređeno: od Mrljavac
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo i ja se prekasno saznah da bolujem od tog j.....g PTSP-a.Kada (2009.g) završih na psihijatriji.Probudio sam se sa infuzijom i pitao med.sestru gdje sam.Ona kaže da me hitna dovezla na psihijatriju negdje u noći.Moji prićaju da sam se bacio u kupaoni na pod kad se uključio plinski bojler(dosta je star pa kad se upali jako se čuje) i da sam vikao moje oči nevidim.Teško je dalje pričati pisati o ponovnom proživljavanju.Sada kad sam u civilnoj općoj(od sredine 2011.g.) dg.chr. F-43.1 uzrokovana ratnim traumama(naravno tek nakon sve ukupno 5 mjeseci bolnice i neznam koliko testova).Nakon umirovljenja svi oko mene su znali da još od rata nisam isti kakav sam bio prije ali su se vjerojatno bojali me i nešto pitati u vezi rata o kojem ne prićam puno.Sad mi kažu da sam stupido te da sam se trebao kao i drugi raspitati se o svemu prije 2005.g.Vidim ovdje puno prepucavanja pa čak i uvreda ali ne vidim zašto.Zašto baratati podacima koji dolaze iz medija i držati ih se kao pijan plota. Zašto se u svemu vidi teorija zavjere. Ja više ne razumijem da li se netko boji da ostane bez benefita i zašto padaju teške rijeći. Dragovoljac sam sa 2500kn mirovine i sretan sam što imam sina koji mi pomaže.Očito sam uspio dobro odgojiti dijete i zato sam sretan.

Dosta mi je pisanja prsti su otkazali. . Ljudi lijepi pozdrav:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragovoljac sam sa 2500kn mirovine i sretan sam što imam sina koji mi pomaže.Očito sam uspio dobro odgojiti dijete i zato sam sretan.

Dosta mi je pisanja prsti su otkazali. . Ljudi lijepi pozdrav:palac:

 

Svaka čast na dobrom odgoju djeteta.

 

E da, a moja su djeca predškolske dobi, tako da me čeka jako dug put dok ih otškolujem ( barem jedno 9 + 4 + 4 = 17 godina jer sada i predškola ulazi pod obavezno ), a nakon toga nek se zaposle i ne moraju mi pomagati, samo nek se osamostale , nađu posao i skrase se. Samo nek im je zdravlja i ja sam sretan i to je ono za njih od mene.

Nakon toga ja sam svoj zadatak izvršio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svaka čast na dobrom odgoju djeteta.

 

E da, a moja su djeca predškolske dobi, tako da me čeka jako dug put dok ih otškolujem ( barem jedno 9 + 4 + 4 = 17 godina jer sada i predškola ulazi pod obavezno ), a nakon toga nek se zaposle i ne moraju mi pomagati, samo nek se osamostale , nađu posao i skrase se. Samo nek im je zdravlja i ja sam sretan i to je ono za njih od mene.

Nakon toga ja sam svoj zadatak izvršio.

 

_________________________

Da Kompa samo sa razlikom od 22 godineod početka rata. Kćer 28g,sin34g starosti.1991.g.kad je najteže bilo sam na bojištu 600km od kuće žena sa djecom kod kuće (roditelji su mi umrli prije 1990.g.)nezaposlena . Živjeli su od moje ušteđevine. Koliko su imali strahova kada su na tv gledali ratne reportaže. Završetkom rata bez posla i ničiji (nisam uvlakač) radio sam sve moguće poslove da prehranim obitelj.Kao dragovoljca svaki "gospodarstvenik" je na lijepi naćin našao izgovor samo da me ne primi na posao.I među kukoljem ima žita pa sam dobio posao sa time što sam 6 mjeseci bio na probnom roku te poslije dobio rješenje ostalnom radnom odnosu i sve do tog okidača 2009. g.kada završih na psihijatriji.

Da se nisam oženio davne 1978.g. vjerojatno bih bio "stari dečko" jer u ovim današnjim uvjetima nebih mogao uzdržavati djecu.Vidiš mogao sam ali nisam nikada zatražio ništa od države Hrvatske pa čak ni potvrdu o statusu dragovoljca da mi se kćer upiše na fax,a kamo li dozvolu za uvoz auta.Hrvatskoj sam kao dragovoljac dao sve što je tražila od mene ali ja od nje netražim ništa zauzvrat.Ima i potrebitijih od mene, bez obzira što mi je ovakvom pretvorbom uništila poduzeće kao i svu dokumentaciju pa tako u radnoj knjižici imam 38.g.rad. staža ali oko 20 godina nema uplate u mirovinski fond pa mi je mirovina takva kakva je.

Kompa zelim ti svu sreću i umijeće da u ovim uvjetima možeš pružiti djeci sve sto treba.

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

_________________________

Da Kompa samo sa razlikom od 22 godineod početka rata. Kćer 28g,sin34g starosti.1991.g.kad je najteže bilo sam na bojištu 600km od kuće žena sa djecom kod kuće (roditelji su mi umrli prije 1990.g.)nezaposlena .

Razumijem ja to. Ja sam bio ne oženjen, nisam imao djecu, imao sam jedva napunjenih 18 godina kada sam također 600 km otišao od kuće u spec.policiju koji su mi dečki postali obitelj a svi tereni na koje smo išli novi dom. Kući sam se vratio , ovih 600km natrag tek nakon rata i to još nekoliko godina iza rata.

 

Vidiš mogao sam ali nisam nikada zatražio ništa od države Hrvatske pa čak ni potvrdu o statusu dragovoljca da mi se kćer upiše na fax,a kamo li dozvolu za uvoz auta.Hrvatskoj sam kao dragovoljac dao sve što je tražila od mene ali ja od nje netražim ništa zauzvrat.Ima i potrebitijih od mene,

Kompa zelim ti svu sreću i umijeće da u ovim uvjetima možeš pružiti djeci sve sto treba.

:palac:

 

Imao si pravo , ali to pravo kako kažeš nisi želio iskoristiti, što je opet tvoje pravo hočeš li ili nečeš iskoristiti svoje pravo koje imaš.

 

Da, i hvala na sreći ...trebat če. I tebi isto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

O čem ti tu pišeš, ja nisam skužio ni riječ. Ako je netko skužio

neka mi objasni.

 

Ja govorim da mediji opčenito pričaju u negativnom kontekstu o braniteljkoj populaciji a poglavito o onima koji imaju status HRVI i to na osnovu oboljenja od PTSP-a. Naphuju i ljudima mažu oči lažima o višestruko večem broju HRVI-PTSP. Zašto ????? Zašto se to radi ???

Ima oko 500.000 branitelja a samo oko 10.000 onih koji imau status HRVI samo na osnovu PTSP-a, znači ne u kombinaciji s ničime drugim ( nekom drugom bolesti , ozljedom ili ranjavanjem ). Na žalost danas više nema ni toliko, mnogi više nisu s nama živima.

 

Jesi sada skužio bit ????

-------------------------------------------------------------------------------------

Ma nije mi jasno kome se mi tu opravdavamo, čovjek lječi na nama svoje frustracije prijatelju kompa, neću više da pročitam ni jedan njegov post totalno ću ga ignorirat jer inače bi moga napravit da razbijem ovo sve pred sobom i u sebi, ovaj je totalno nabirijan da nam digne živce na 1000%, gori je od crnog vraga.Bježi tamo u svoju rupetinu i neizlazi van da te se drugi ne preplaše, ti nemaš nimalo poštovanja prema nikom.Ti nisi čini mi se skužiija od ovoga ništa jer si ***** @wincesko i to podeblji.Sretno ti bilo i uživaj u svojoj gluposti.:)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

-------------------------------------------------------------------------------------

Ma nije mi jasno kome se mi tu opravdavamo, čovjek lječi na nama svoje frustracije prijatelju kompa, neću više da pročitam ni jedan njegov post totalno ću ga ignorirat jer inače bi moga napravit da razbijem ovo sve pred sobom i u sebi, ovaj je totalno nabirijan da nam digne živce na 1000%, gori je od crnog vraga.Bježi tamo u svoju rupetinu i neizlazi van da te se drugi ne preplaše, ti nemaš nimalo poštovanja prema nikom.Ti nisi čini mi se skužiija od ovoga ništa jer si ***** @wincesko i to podeblji.Sretno ti bilo i uživaj u svojoj gluposti.:)

Istina ret..u ,prema Tebi i takovima nemam apsolutno niti malo poštovanja jer si ti i takovi više zla i duševne boli nanija obespravljenima nego RAT!

Ti nemaš veze sa oboljenjem na ptsp, sramotiš časnu dijagnozu, uživaj u prividnoj srići i blagostanju... želim ti da Ti onaj gori prosvitli pamet da se udostojiš i priznaš da postoje ljudi koji su nahebali i da MOŽDA upravo takovi kao ti koriste prava onog koga si najurija sa foruma poštenjačino.

To dokazuješ sa svojim ponašanjem prema onima koji su naj..li

 

Uživaj i dalje se pini na male i obespravljene ali past će ti sila!

Sramotiš časne i poštene branitelje koje si najurija sa foruma sa svojim de....im i postovima i nerazumjevanjem problematike istih!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija