Jump to content

Molim vas pomozite!


mama_za_pet

Preporučene objave

trenutno sam na sudu zbog utvrđivanja očinstva i određivanje iznosa uzdržavanja.

stigla je dnk analiza gdje je utvrđeno da je dotični otac djeteta.

sud je odlučio da se gl. rasprava odgodi te da czss napravi psihosocijalnu obradu u roku 30 dana. savjetovali su da odemo na kavu i da se otac i ja dogovorimo za 1. susret s djetetom. međutim, nisam mogla tada s njim dogovoriti susret jer mi je dijete bolesno i željela sam čim prije doći dom i biti s djetetom. pratio me od suda do kuće jer mi vjerojatno nije vjerovao.

slao mi je poruke, i danas je djetetu bilo malo bolje i dogovorili smo susret. kad je došao, nešto je probao oko djeteta, naravno ne poznaje ga i prestrašilo se. ali polako se privikavalo, ali nije htjelo ići k ocu. počeo je kako sam ja njemu zabranila da viđa dijete i da sam mu zabranila da kontaktira (rekla sam mu zadnji puta (4.mj.) da mislim da ne bi bilo dobro da viđa dijete dok ne vidim što ću tj. da li će ići preko suda ili ne i da naravno ako će ga ineresirati da može pitati za dijete, međutim nije pitao svih ovih mjeseci). rekla sam mu da se ne želim svađati ni raspravljati dok je dijete u prisutnosti. nije mi dao da dođem do riječi i u jednom trenutku sam mu rekla da ću ga ošamariti, na što mi je on rekao da će me ubiti. neću mu više dopustiti da viđa dijete bez nadzora. mogu li se obratiti czss i tražiti da odrede viđanja uz nadzor? nakon takvog ponašanja ne želim to ponovno proživljavati, a najmanje želim da mi se dijete nađe u takvoj situaciji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

trenutno sam na sudu zbog utvrđivanja očinstva i određivanje iznosa uzdržavanja.

stigla je dnk analiza gdje je utvrđeno da je dotični otac djeteta.

sud je odlučio da se gl. rasprava odgodi te da czss napravi psihosocijalnu obradu u roku 30 dana. savjetovali su da odemo na kavu i da se otac i ja dogovorimo za 1. susret s djetetom. međutim, nisam mogla tada s njim dogovoriti susret jer mi je dijete bolesno i željela sam čim prije doći dom i biti s djetetom. pratio me od suda do kuće jer mi vjerojatno nije vjerovao.

slao mi je poruke, i danas je djetetu bilo malo bolje i dogovorili smo susret. kad je došao, nešto je probao oko djeteta, naravno ne poznaje ga i prestrašilo se. ali polako se privikavalo, ali nije htjelo ići k ocu. počeo je kako sam ja njemu zabranila da viđa dijete i da sam mu zabranila da kontaktira (rekla sam mu zadnji puta (4.mj.) da mislim da ne bi bilo dobro da viđa dijete dok ne vidim što ću tj. da li će ići preko suda ili ne i da naravno ako će ga ineresirati da može pitati za dijete, međutim nije pitao svih ovih mjeseci). rekla sam mu da se ne želim svađati ni raspravljati dok je dijete u prisutnosti. nije mi dao da dođem do riječi i u jednom trenutku sam mu rekla da ću ga ošamariti, na što mi je on rekao da će me ubiti. neću mu više dopustiti da viđa dijete bez nadzora. mogu li se obratiti czss i tražiti da odrede viđanja uz nadzor? nakon takvog ponašanja ne želim to ponovno proživljavati, a najmanje želim da mi se dijete nađe u takvoj situaciji.[/QUOT

 

Ako niste dogovorili prvi susret to morate napraviti. Saljite poruke i zovi te ga jer to vam je sada duznost. Znam kako se osijecate jer i ja sam plakala i bojala se ali nesmijete ne dozvoliti susret sa ocem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija