Jump to content

Razvod-dugovi


veronika.B.

Preporučene objave

Pozdrav!

Ukratko:

Moj muž je prije 2 godine odlucio otici na brod da osigura našoj dijeci i meni bolju budućnost,al u međuvremenu se predomisli i ostao tamo gradit novi zivot sa drugom ženom..

Sad se je vratio da nam sve to kaze i da se razvedemo,razvod nije problem jer idemo sporazumno,dijecu ne želi,al je rekao da ce placat alimentaciju.

Prije nego je otišao,bio je u dugovima i nikad ništa nije radio,i sad su ti dugovi još tu i još su veci,krediti i pozajmnice,a ja mislim da on nema namjeru to vracat jer razmišlja sad kad odem,nezanima me ništa..

Mene sad zanima,kad on preda zahtjev za razvod braka,imam li ja veze sa tim dugovima,jer moje ime nije nigdje,on je to samo za svoje potrbe uzimao..

Može li meni to naštetit,jer ja radim samo sezonu i nemam bas neka primanja..neznam jeste li shvatili sto pitam,ako jeste molim vas odgovorite..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako nemate zajedničke imovine ne pokrećite tužbu za utvrđivanje i podjelu zajedničke imovne

živ je i u obvezi je vračati svoje dugove .

nakon razvoda braka nemate nikakvu obvezu po dugovima a ni sada pošto su dugovi osobni

nisu nastali za potrebe zajedničkig života ili kućanstva.

 

ako se neko i javi za povrat duga

dug nikako nemojte priznati i vjerovnika uputite da u sudskom postupku traži vračanje duga.

saznajte gdje bivši živi i adresu dajte vjerovnicima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija