Jump to content

otkaz ugovora o radu


markun

Preporučene objave

molim vas za odgovor, naime, uručen mi je otkaz ugovora o radu jer poslodavac ide u mirovinu. kod njega sam radio 7 g. navodno će netko preuzeti taj njegov obrt. može li mi poslodavac naknadno ponuditi izmijenjeni ugovor ili nešto slično da nastavim raditi kod novog poslodavca i moram li to prihvatiti, jer mislim da bi on to napravio samo da mi izbjegne isplatiti otpremninu?

 

hvala najljepša

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

molim vas za odgovor, naime, uručen mi je otkaz ugovora o radu jer poslodavac ide u mirovinu. kod njega sam radio 7 g. navodno će netko preuzeti taj njegov obrt. može li mi poslodavac naknadno ponuditi izmijenjeni ugovor ili nešto slično da nastavim raditi kod novog poslodavca i moram li to prihvatiti, jer mislim da bi on to napravio samo da mi izbjegne isplatiti otpremninu?

 

hvala najljepša

 

Poslodavac može ponuditi novi ugovor,na radniku je mogućnost izbora.Tek nakon toga se možete odrediti,ako ste napr. tehnološki višak imate pravo:

otkazni rok

godišnji

otpremnina

 

Dakle, pričekajte do tada, u međuvremenu malo prosurfajte na ovome portalu imate bezbroj kombinacija.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija