Jump to content

skrbništvo i prijava

larey
 Dijeli

Preporučene objave

Pozdrav svima

nova sam na forumu i vidjela sam da ima dosta tema o skrbništvu,alimentaciji,itd. da ne nabrajam,ali nisam uspijela (jer ih nisam sve pročitala) vidjeti ima li koja tema vezano za skrbništvo i prijavu nasilja u obitelji zajedno.Ukoliko ima molim Vas da me odgovorom na ovu temu ili kako već upozorite da bih mogla napisati što me točno muči i guši....ne jede me još jer neču dati za pravo,taman išla i na europski sud da tužim,hvala.

Dijeli na drugim stranicama

u pravu si.Radi se o djevojci moga sina,koja je bila u vezi 19.mj., imala je teško djetinstvo,došla je živjeti kod nas,uzeli je pod krov i spasili je ulice (no očito joj ulica draža bila),dobili djete koje je sada staro 9 mj. prekrasnu malu curicu,i jedan i drugi imaju po 19 godina (moj sin razmišljao donjom,a sad razmišlja gornjom glavom).Kad se od pepeljuge u bahatu kraljicu pretvorila i očito samo iz kristoljublja voljela moga sina,otišla kod svojih i tamo ostala.Ucjenjivala ga djetetom jer je znala koliko mu malena znači i da je u stanju za to djete učiniti sve.Podnijela je prijavu protiv sviju nas (mene,moga muža i sina),da smo je mantretirali i prijetili,i da ju moj sin tukao,što je čista laž,laž koja nema smisla jer ne vidim šta u biti ona želi....prvi puta je dobila pljusku prije par mjeseci,pljusku koja i nije bila pljuska,što će naravno svjedočiti osoba koja je bila prisutna,a koju je ona navela za svjedoka (našeg fizioterapeuta).Da bi stvar bila gora njena obitelj nema nikakvih uslova za život,žive u drvenoj baraci u I.gradu u jako lošim uvjetima,njeni čak i prose (i sama je prosila dok je bila djete),bojim se za malu da ju neče koristiti za takve strašne stvari.Bili smo na policiji,i na centru gdje smo pokrenuli postupak za utvrđivanje uvjeta za život kod njenih jer ona je tamo,i to je sve što smo do sada učinili.Moj sin se osjeća nemoćno jer zakon više štiti majku,nego oca,iako je on bio njoj i jedno i drugo.

Skratila sam i nisam navela sve,nadam se da ćeš uspijeti razumjeti i da češ /čete me znati kamo uputiti,da bih ikako pomogla tom djetetu,a i mome sinu.

u pravu si.Radi se o djevojci moga sina,koja je bila u vezi 19.mj., imala je teško djetinstvo,došla je živjeti kod nas,uzeli je pod krov i spasili je ulice (no očito joj ulica draža bila),dobili djete koje je sada staro 9 mj. prekrasnu malu curicu,i jedan i drugi imaju po 19 godina (moj sin razmišljao donjom,a sad razmišlja gornjom glavom).Kad se od pepeljuge u bahatu kraljicu pretvorila i očito samo iz kristoljublja voljela moga sina,otišla kod svojih i tamo ostala.Ucjenjivala ga djetetom jer je znala koliko mu malena znači i da je u stanju za to djete učiniti sve.Podnijela je prijavu protiv sviju nas (mene,moga muža i sina),da smo je mantretirali i prijetili,i da ju moj sin tukao,što je čista laž,laž koja nema smisla jer ne vidim šta u biti ona želi....prvi puta je dobila pljusku prije par mjeseci,pljusku koja i nije bila pljuska,što će naravno svjedočiti osoba koja je bila prisutna,a koju je ona navela za svjedoka (našeg fizioterapeuta).Da bi stvar bila gora njena obitelj nema nikakvih uslova za život,žive u drvenoj baraci u I.gradu u jako lošim uvjetima,njeni čak i prose (i sama je prosila dok je bila djete),bojim se za malu da ju neče koristiti za takve strašne stvari.Bili smo na policiji,i na centru gdje smo pokrenuli postupak za utvrđivanje uvjeta za život kod njenih jer ona je tamo,i to je sve što smo do sada učinili.Moj sin se osjeća nemoćno jer zakon više štiti majku,nego oca,iako je on bio njoj i jedno i drugo.

Skratila sam i nisam navela sve,nadam se da ćeš uspijeti razumjeti i da češ /čete me znati kamo uputiti,da bih ikako pomogla tom djetetu,a i mome sinu.

Zasto tvoj sin jednostavno ne digne tuzbu i trazi da dijete zivi sa vama jer kod nje uvjeti nisu za dijete. Napise se cijela situacija. U tom slucaju ce CZSS provjeriti uvjete zivota za dijete i kod oca i kod majke i ne vidim razloga da malena nebi zivjela sa vama pogotovo kada u tuzbi vas sin navede vas kao potpunu potporu u odgoju malene.

Hvala ti na odgovoru moja djevojčice,naravno da ćemo to i učiniti,čekamo samo iz CZSR izvještaj u kakvim je uvjetima djete za sada....a to će očito trajati,bojim se da se malenoj štogod ne desi.Da barem bude jednom u životu pametna pa da ode u kakav centar za majke ,djete bi bilo na sigurnom i čistom,dok se sudski postupak ne riješi,ako Bog da da malena dođe živjeti kod nas,gdje bi imala sve.Suosjećam sa svim očevima koji su u sličnoj situaciji kao i moj sin,žalosno je to što u ovakvim situacijama djete najviše ispašta,čekajući pravdu da iziđe na vidjelo.

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Dijeli

• Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

• No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

• Napravi novi...

Važna informacija