Jump to content

Upozorenje na obveze iz radnog odnosa i na mogućnost otkaza ugovora o radu


edi_kadi

Preporučene objave

Postovanje,

 

imam saznanja da mi poslodavac sprema "UPOZORENJE NA OBVEZE IZ RADNOG ODNOSA I NA MOGUĆNOST OTKAZA UGOVORA O RADU"

 

Naime poslodavac je u firmi usmjeno izjavio da ko je kratko na bolovanju uzme godisnji i tako koristi stari godisnji. Upravo tako sam i ja napravio. Naime ostao sam kod kuce 20 i 21.09 i javio sam 19 poslodavcu da nemogu doci raditi jer mi nije dobro. Kad sam se vrtio u firmu sam napisao za ta dva dana godisnji kako je to direktor i zahtjevao i nakon tog sam nasao jedan njegov email koji mu je poslao odvjetnik kako mi zeli uruciti UPOZORENJE NA OBVEZE IZ RADNOG ODNOSA I NA MOGUĆNOST OTKAZA UGOVORA O RADU za ta dva dana koje sam pisao godisnji.

 

Prethodno imam jos dvije opomene koje po meni takodjer nisu opravdane ali mi je poslodavac dao ali je opomena iz 2010 i 2011 godine kad me se takodjer zelio rijesiti jer imam ugovor na neodredjeno pa nezna kako ce.

 

E sad sta mi je ciniti. Dali mi poslodavac moze dati ovu trecu opomenu i ako je proslo 15 dana od kad je nastupilo krsenje radnog prava ( 20 i 21.09 izostanak sa radnog mijesta ).

 

Jer nemam napismeno da je poslodavac rekao da se mora uzimati godisnji umjesto bolovanja nazalost :-(

 

Hvala vam svima puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija