Jump to content

alimentacija i prava samohrane majke


veronika.B.

Preporučene objave

pozdrav!!

 

Otkad je moj bivši suprug otišao na brod za našu se dijecu nije brinuo,u 8mjeseci poslao je 2 puta po 3000 kn.

sad u zahtjevu za razvod(tek ga pokrecemo)piše da ce mi on slati 1400 kn za svako dijete,i da ih moze viđati i da ima 15 ljetnih i 15 zimskih dana da budu snjim,posto je on izjavio (imam svjedoke) da on voli nasu dijecu al da nije zainteresiran za njih,i da odlazi na 3 godine i kad se vrati da ce ih tad vidit.Pošto on nije slao za njih dok smo bili u braku,vjerujem da nece ni sad kad vise necemo bit u braku,e sad ja vas molim da mi odgovorite,ako se on nama nejavi nikako u te tri godine i nebude slao alimentaciju za dijecu,mogu li ja njega tuzit?I ako mogu kome jer ja neznam točno gdje on ide.

I mogu li ja trazit zabranu da on vidi tu dijecu(jer imam i dokaze koje upucuju da on trenutno koristi teške droge).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav!!

 

Otkad je moj bivši suprug otišao na brod za našu se dijecu nije brinuo,u 8mjeseci poslao je 2 puta po 3000 kn.

sad u zahtjevu za razvod(tek ga pokrecemo)piše da ce mi on slati 1400 kn za svako dijete,i da ih moze viđati i da ima 15 ljetnih i 15 zimskih dana da budu snjim,posto je on izjavio (imam svjedoke) da on voli nasu dijecu al da nije zainteresiran za njih,i da odlazi na 3 godine i kad se vrati da ce ih tad vidit.Pošto on nije slao za njih dok smo bili u braku,vjerujem da nece ni sad kad vise necemo bit u braku,e sad ja vas molim da mi odgovorite,ako se on nama nejavi nikako u te tri godine i nebude slao alimentaciju za dijecu,mogu li ja njega tuzit?I ako mogu kome jer ja neznam točno gdje on ide.

I mogu li ja trazit zabranu da on vidi tu dijecu(jer imam i dokaze koje upucuju da on trenutno koristi teške droge).

 

Draga moja sve to što ste naveli možete tražiti i što je naj bitnije sve će te jednoga dana , po pravomočnosti dobiti,

ali ja ču sada biti prorok i reći :

VI ne radite !!!

pa zaposlite se pobogu,

borite se za tu svoju dicu ,... ako ih volite,

nemojte čekati mulca da vas rani ,

budite svoji, samostalni,

pa barem danas žene imaju sva prava kao jbni muškarci,

za to su se vaše kolegice a možda i vi zdušno izborili,..

ja ne vidim u čemu je problem,

dignite glavu, punim plučima naprid , radite, i zaboravite onog vašeg galeba !!!

Sretno vam bilo :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Možete ga tužiti za alimentaciju ako je ne bude plaćao,ali ga možete tužiti i da zapostavlja svoje roditeljske dužnosti.Jer su kontakti preko praznika zapravo način da se održe odnosi među njima.Koji nakon razvoda ne bi smjeli nestati.Moram se osvrnuti na primjedbu gosp. Maria-sb....nigdje nisam primjetila da je gospođa napisala da ne radi.Vjerojatno djeca nisu živjela od zraka dok je potrošila 6000 kn.A to baš i nije dovoljno za 8 mj....očito on nije zaboravio svoju galebicu....isprika,ali.....pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija