Jump to content

ovrha HRT


dubr

Preporučene objave

Poštovani, molim za pomoć ako je ima. Naime do2003. godine sam imao ugost obrt koji je tad zatvoren. Prostor je bio u najmu i iza mene ušao je drugi sretnik. Nisam znao da rtv treba posebno odjavljivati pa su računi uredno dolazili i dalje. Kada mi je već dojadilo zvao sam hrt da ja ne poslujem na toj adresi niti imam obrti da to storniraju ali sve uzalud.Pisao sam i javnoj bilježnici, a tek je 2008 kontrolor izišao na teren i utvrdio da stvarno tamo nema nikog. Ali je sad za sve te godine imam 10 rješenja o ovrsi koja su pravomoćna jer nisam znao šta napraviti i mislio sam da će to oni stornirati ali nisu. 2 su rješenja bila poslana u Finu ali su se nakon 1 godine vratila jer su ostala nenaplaćena. Drugih 8 čeka njihovu volju za predajom u Fini. Dali postoji ikakva mogućnost oslobođenja od tog duga ( oko 12000kn) s obzirom da za predmetni prostor postoji slijed da je netko drugi ušao, radio poslije mene i taj je isto njihov ovršenik.Znam da sam se kasno sjetio ali molim korektne prijedloge.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija