Jump to content

policijski zapisnik


milac

Preporučene objave

18.10. smo stara i ja imali sudar. u ponedjeljak (5.11.) smo isli u mup po zapisnik i tamo nam je receno da zapisnik nije gotov.

 

u sri (7.11.) dobivamo pismenu obavijest od osiguranja frajera koji se skucao u nas da smo prema policijskom zapisniku mi skrivili prometnu nezgodu.

 

danas, 9.11., opet idemo u mup i dalje zapisnik nije gotov.

 

 

kako je moguce da je osiguranje dobilo zapisnik a zapisnik nije jos gotov?

 

sumnjamo da je neka stela jer se frajer zabio u nas dok smo se ukljucivali u promet, vozio je debelo iznad dopustenog i bio je pod utjecajem alkohola, a za vrijeme ocevida cijelo je vrijeme telefonirao na mob

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sumnjamo da je neka stela jer se frajer zabio u nas dok smo se ukljucivali u promet

Bila bi štela da su okrivili njega.

 

Očito posrijedi neka greška, tražite opet zapisnik i tražite pisani odgovor da nije gotov, takav pisani odgovor vam neće i ne mogu dati nego će promptno provjeriti o čemu se radi i u najkraćem roku će te imati svoj zapisnik.

 

Ali s obzirom na podatke koje ste do sada dali, kazna za sudar slijedi vama, a njemu za alkohol. Brzina je jako teško dokaziva i sumnjam da će ga okriviti zbog te greške.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ah ti policijski zapisnici :-(((. Koliko sam ja upoznata sa sl. slucajevima. Policija u roku 15 dana mora Vama dostavit zapisnik. Međutim mozete pisati požurnicu (možda je osiguranje napravilo). Na to sto Vam je osiguranje poslalo sigurno imate pravo na prigovor, sto bi trebali i napraviti.

Nemojte se previse "greskama policije" cuditi, jer npr sam ja lezala polomljena 45 dana u bolnici nakon prometne. A oni su napisali da sam nakon pregleda otisla kuci s jedva vidljivon modricom...hmmm!!! I onda se još zale na mala primanja..hmmm

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bila bi štela da su okrivili njega.

 

Očito posrijedi neka greška, tražite opet zapisnik i tražite pisani odgovor da nije gotov, takav pisani odgovor vam neće i ne mogu dati nego će promptno provjeriti o čemu se radi i u najkraćem roku će te imati svoj zapisnik.

 

Ali s obzirom na podatke koje ste do sada dali, kazna za sudar slijedi vama, a njemu za alkohol. Brzina je jako teško dokaziva i sumnjam da će ga okriviti zbog te greške.

 

brzina nije tesko dokaziva buduci da postoji trag kocenja 20ak metara u savrsenim uvjetima.

 

stara je provjerila da nema nikog, izasla s parkinga u rikverc na cest, ubacila u prvu i onda se on skucao. nismo izletili pred njega, ali nevazno, interesirala me prica oko zapisnika

 

trazit cu pisani odgovor, hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav,

 

imam jedno pitanje.

Otac mi je dobio prekršajni nalog u kojem piše da je kriv jer je prošao kroz crveno svjetlo, al problem je u tome što mu na licu mjesta dakle kad ga je policajac tog dana zaustavio, nije napravljen nikakav zapisnik, štoviše policajac je rekao da je sve u redu jer je skuzio da nije proša kroz crveno i pustio ga bez problema.

zanima me da li je moguće dobiti prekršajni nalog, tj mogu li ga oni poslati ako nije napravljen zapisnik i ako je policajac rekao da je sve u redu???

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija