Jump to content

Upravni spor tužbom Upravnom sudu


Inceptor

Preporučene objave

Pozdrav ,

kupio sam građevinsko zemljište u neizgrađenoj zoni za koju nije još izrađen detaljni plan pa se ne može još graditi ali mi je Porezna uprava utvrdila osnovicu poreza 140% veću od one koje sam ja platio za to zemljište jer je to iznos koji se prema pokazateljimatržišta takvih vrsta nekretnina postižu u slobodnom prometu natome području . Na to sam se ja žalio Ministarstvu financija Samostalnoj službi za drugostupanjski upravni postupak uz obrazloženje da se ti podaci odnose na susjednu zonu koja je izgrađena i na kojoj se mogu graditi stambene zgrade do 12 stanova pa je stoga i zemljište skuplje . Sve sam to naravno i dokumentirao ali je žalba odbijena a na to novo rješenje nije dopuštena žalba ali se protiv istog može pokrenuti upravni spor tužbom Upravnom sudu . Pa me sada zanima dali uopće ima smisla pokrenuti tužbu upravnom sudu i koliko bi me sve to otprilike koštalo .

Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija