Jump to content

razvod!!


incika

Preporučene objave

Poštovanje svima koji će mi moći možda dati nekakvu smjernicu!

 

 

Prije par mjeseci sam pisala o svojoj situaciji sa suprugom sa kojim sam 20g.u braku i imam 3 od tog dvoje malodobne djece. Naši se problemi već godinama vuku ali nekako se primirivalo ustvari najveći je problem njegova posesivnost i patološka ljubomora koja je do sad kulminirala...

Stalno sam pod nekom lupom uzima mi mobitel brani mi da se družim sa sestrom prijateljicom da ..inače sam volonter i to mi brani ...optužuje me da imam ljubavnike sve će on argumentirat ,fizički me u dva navrata maltetirao..policija je upoznata ali pošto je on njihov bivši kolega ne očekujem previše...Živim svakodnevno pod pritiskom što me danas očekuje..Kada sam spomenula razvod rekao je da će mi dušu uzeti i da me nikada neće ostaviti na miru radije da će me ubiti a on u zatvor...Inače ja sam ne zaposlena bez redovitih primanja živimo u gradskom stanu u kojem su živjeli moji pok.roditelji rekao je da neće izići ..Ja bi se razvela ali ne znam kuda da krenem i kom da se obratim za odvjetnika i parnice(jer on to neće olako)nemam novaca a sama da podnesem ne znam koliko ću se izboriti e,da još je rekao da će putem suda tražiti ispis mojih poruka (zar ja nemam pravo na privatnost)na čakulu sa prijateljicom ili sestrom

Kud da krenem i kom da se obratim kad on svima prijeti tko je god u mojoj blizni

i ovo što radim na zamjenama kaže da će uništiti već me uhodi i na poslu..pomozite mi molim vas sa savjetom jer ja više ne znam šta da uradim

RADO BIH SE RAZVELA i živjela u miru

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija