Jump to content

povrat školarine


linnux

Preporučene objave

Pozdrav!

Molim moderatore da premjeste temu ukoliko je potrebno.

 

Stvar je slijedeća.

Faks mi traje 6 godina. Do 3. godine je bilo obavezno plaćanje školarine u iznosu od 9000kn za nas koji smo studirali za osobne potrebe.

Na 4. godini smo svi oslobođeni plaćanja, s tim da sam ja uplatila tih 9000 prije nego je donesena odluka.

 

Kako su stvari na našem faksu dosta nesređene ( da sad ne ulazim u detalje), mi nismo bili obaviješteni na vrijeme i tako smo mi neki platili a neki ne.

Omogućen je povrat školarine ljudima koji su platili , ali ja ga nisam tražila jer sam računala da će se stvari opet mijenjati i da će se zasigurno 5. ili 6. godina morati platiti i tako sam te novce ostavila na faksu sve do diplome. Diplomirala sam u srpnju ove godine.

 

Poslije diplome sam napisala molbu za povrat tih novaca i rečeno mi je da ih ne mogu dobiti jer su prošle 3 g. Dakle, to je bilo jedino objašnjenje koje sam dobila.

 

Imam li ja pravo tražiti taj povrat i dalje ili sam po nekoj pravnoj osnovi izgubila to pravo.

Molim pomoć.

 

Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija