Jump to content

Legalizacija kuće po novom zakonu


skofik

Preporučene objave

Mati mi ima kuću cca 90 m2 čiji dio (cca 50 m2) je izgrađen prije 1967. godine, a drugi dio nadograđen i završen u 80tim godinama. Nema nikakvih "papira" za to. U Katastru je ucrtana samo kuća koja je tu bila prije (prije 1967), dakle srušena kuća na čijim temeljima je izrađenaova postojeća.

Zanima me šta mi je potrebno učiniti da bi ishodovao potrebne papire da se ta kuća legalizira?

Zahvaljujem unaprijed na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mati mi ima kuću cca 90 m2 čiji dio (cca 50 m2) je izgrađen prije 1967. godine, a drugi dio nadograđen i završen u 80tim godinama. Nema nikakvih "papira" za to. U Katastru je ucrtana samo kuća koja je tu bila prije (prije 1967), dakle srušena kuća na čijim temeljima je izrađenaova postojeća.

Zanima me šta mi je potrebno učiniti da bi ishodovao potrebne papire da se ta kuća legalizira?

Zahvaljujem unaprijed na odgovorima.

 

Malo si nejasan,ali u biti stvar je takva da sve što je poslije 68 treba legalizirati.Znai moraš u ured za prostorno uređenje ili u neki ured koji će za tebe to uraditi.Sljedi ti sve od projekta ,geodetske podloge ,plaćanja komunalnog doprinosa vodnog doprinosa itd.Sve u svemu ako si na manje atraktivnom mjestu u Hrvatskoj pripremi za tu kvadraturu oko 30000 kuna Evo ti lin za snalaženje http://www.legalizacijagradnje.com/postupak-legalizacije-objekta-u-2012-i-2013/

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija