Jump to content

Nasamarena ili prevarena-neznam


Ikimorina

Preporučene objave

Ovako,htio bih vas zamolit da mi pomognete u sljedecem problemu!

Moj otac je u braku sad vec 23 godine,prije 7 godina kada smo kupovali poslovni prostor,on ga nije isplatio do kraja covjeku nego malo pomalo,kad je zavrsio s isplatom..kradomice ga je potpisao kao njegovo vlasnistvo,bez znanja moje majke,mene i sestre! samo se pojavio sa papirima na kojima je on bio evidentiran kao vlasnik..on je vlasnik jedine imovine koju smo obiteljski stekli!

Nedavno,prije 2 godine je moja majka sredivala papire za odlazak u u afganistan,jer je saznala da ju moj otac vara(varao ju je i dok smo djeca bili),al nije mogla nista ucinit tada,sad jedino sto mi se cini da je spasava je bracni ugovor koji je potpisan kad sam se ja rodio!

Uglavnom moja majka,sestra i ja zelimo napustit mog oca jer smo saznali da ima drugu i vise nitko ovdje nemoze trpit njegovu agresiju..pitanje je sljedece..Da li moja majka i mi kao djeca imamo pravo na imovinu jer nemamo gdje zivjeti!? ili smo gotovi!

NEMOGU SPAVAT DANIMA!!

MOLIM VAS POMAGAJTE! NEZNAM STA MI JE CINIT SADA,HOCU POMOC SVOJOJ MAJCI!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa ako vam je dostupan bračni ugovor, pročitajte ga pa će vam valjda biti jasnije.

 

Ne možete očekivati da će vam netko odgovoriti što piše u ugovoru a da ga i ne pročita.

 

Osim toga, budući da vjerojatno nitko tko ovo čita ne zna kada ste se vi rodili, ne može znati je li poslovni prostor kupljen prije ili nakon sklapanja bračnog ugovora.

 

I na kraju - pišete da ste kupovali (svi zajedno?) poslovni prostor. U tom slučaju ne postavlja se samo pitanje bračne stečevine, nego i vašeg udjela u stečenom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija