Jump to content

Izvanredni otkaz


kristyy

Preporučene objave

Molim pomoć! Poslodavac sam i danas sam od jedne djelatnice doživjela neočekivano nedolično ponašanje. Radi kao kuhinjski pomoćnik te joj je danas zbog osobnih problema "puknuo film" kako je rekla te počela vikati, razbijati tanjure, napadati ostale zaposlenike i goste u objektu. Na žalost bilo je i prije ekscesa, ali ne tako jakih. Svakako je upozoravana, ali danas sam joj uručila izvanredni otkaz sa obrazloženjem da je današnje ponašanje bilo van svake mjere. Ona je sve to priznala, ali kada je shvatila da je izvanredni otkaz nije ga htjela potpisati. U izv.otkazu napisala sam da joj se ugovor otkazuje sa današnjim danom te da nema otkaznog roka. Molim sada SAVJET!!! Da li sam dobro postupila ili bi joj trebala dati otkaz uvjetovan skrivljenim ponašanjem radnika (pri tome bi trebala odraditi otkazni rok od tjedan dana)?? Zaposlena je na određeno od 16.03.2012.. Šta sa godišnjim? Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija