Jump to content

Sprječavanje oduzimanja vozačke dozvole


Biox4r

Preporučene objave

Pozz svima, pošto nisam našao zadovoljavajući konkretan odgovor kroz potragu na forumu zanima me sljedeće:

 

Ukratko; u alkoholiziranom stanju sam zaustavljen kako upravljam osobnim automobilom od strane MUP-a, napirio 1.05 , kazna stigla na 3000kn + sudski i do 9mj vozacka. Pisan prigovor i sad cekam poziv na sud.

 

Problem je u poslu, jer sam trgovački putnik.Ne mogu izgubit vozačku ni pod razno, spreman sam platit i veći iznos kao kompenzaciju (samo ako je zakonski moguće) Ovo mi je prvi prekršaj u 8 godina vozačke karijere i svjestan sam gluposti koju sam napravio, samo ne želim ostati bez vozačke pa me zanima da li je moguće da se to na bilo koji način izbjegne. Na sudu ću navest naravno sve što mi nejde na ruku, samo me zanima da li bih mogao na još koji način sprječit oduzimanje i postić dogovor sa sucem.

Da li je uopće moguće da se vozačka neoduzme ,a plati samo novčni dio kazne?

 

Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, moguće je ali kompenzacije nema.

 

Nemojte se i na sudu ponašati kao trgovački putnik, donesite sa sobom dokaz u formi ugovora o radu, pokajte se za počinjeno i tražite od suda da vam izrekne zabranu upravljanja u uvjetnom obliku.

 

Ako sud odobri, 3 godine nakon isteka roka kušnje se opet smatrate nikad kažnjavanom osobom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija