Jump to content

Natječaj za sudske i državnoodvjetničke vježbenike 2013


dreamer88

Preporučene objave

Dali netko zna hoće li se raspisati natječaj za sudske i državnoodvjetničke vježbenike u 2013 godini....... ili će se zbog krize to i ove godine odgoditi?

 

...ja sam čuo nekakvu glasinu da će natječaj biti raspisan u 2 mj., ali to je neprovjerena informacija.....

 

...valjda bi trebalo nazvati ministarstvo i pitati malo...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dali netko zna hoće li se raspisati natječaj za sudske i državnoodvjetničke vježbenike u 2013 godini....... ili će se zbog krize to i ove godine odgoditi?

 

...ja sam čuo nekakvu glasinu da će natječaj biti raspisan u 2 mj., ali to je neprovjerena informacija.....

 

...valjda bi trebalo nazvati ministarstvo i pitati malo...

 

žao mi je, ali neće biti. financijska situacija je takva da nije predviđen novi natječaj za slijedeću godinu, informacija je iz pouzdanih krugova. žao mi je svih koji su ili će sad diplomirati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

žao mi je, ali neće biti. financijska situacija je takva da nije predviđen novi natječaj za slijedeću godinu, informacija je iz pouzdanih krugova. žao mi je svih koji su ili će sad diplomirati.

Od zadnjeg natječaja je prošlo više od godinu dana, stvarno sam očekivao da će biti početkom ove godine, ali ako je informacija istinita duboko sam razočaran!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim kolegu koji je napisao informaciju da ni slijedeće godine neće biti natječaja malo detaljnije objasni odakle mu to i koliko je to sigurno (može i privatnom porukom). Prije više od 18 mjeseci sam diplomirala i od tada ne mogu apsolutno nigdje naći posao u struci, a skoro pa nema odvjetničkog ili javnobilježničkog ureda koji nisam kontaktirala, pa sam sve nade polagala u natječaj za sudove za kojeg sam čula da bi trebao biti krajem ove ili početkom iduće godine.

 

Unaprijed hvala na svakoj informaciji

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim kolegu koji je napisao informaciju da ni slijedeće godine neće biti natječaja malo detaljnije objasni odakle mu to i koliko je to sigurno (može i privatnom porukom). Prije više od 18 mjeseci sam diplomirala i od tada ne mogu apsolutno nigdje naći posao u struci, a skoro pa nema odvjetničkog ili javnobilježničkog ureda koji nisam kontaktirala, pa sam sve nade polagala u natječaj za sudove za kojeg sam čula da bi trebao biti krajem ove ili početkom iduće godine.

 

Unaprijed hvala na svakoj informaciji

 

Dakle, volio bih da sam u krivu. No čovjek iz min. pravosuđa čiji je rad povezan s vježbenicima mi je rekao da po njegovim saznanjima novog natječaja neće biti niti su u proračunu za 2013. predviđeni izdaci za njega. No i bez te informacije, s ovakvim stanjem u državi, teško je zamisliti da će zapošljavati vježbenike bilo gdje. Sretno svima i u novoj godini vam želim da sam u krivu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
Ima li netko informaciju u vezi natječaja, hoće li ga uskoro biti?? ja odbijam vjerovati da ga neće objavljivati ove godine....

 

Evo ti odgovor ministarstva na moj upit planiraju li se raspisivati natjecaji ove godine...

 

Poštovani,

 

Za sada nisu otvorene takve mogućnosti a ne raspolažem niti informacijama što se planira u skorijoj budućnosti.

Predlažem da na našoj web stranici www.mprh.hr pratite rubriku natječaji.

 

S poštovanjem,

 

Vesna Dovranić

Voditeljica odjela za odnose s javnošću

 

Ministarstvo pravosuđa Republike Hrvatske

Ministry of Justice of the RoC

Samostalna služba za informiranje i odnose s javnošću

 

10000 Zagreb, Vukovarska 49

Tel: +385 1 37 14 524

Fax: +385 1 37 14 529

e-mail: vdovranic@pravosudje.hr

web: www.mprh.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija