Jump to content

Povrat školarine na doktorskom studiju


Žozefin

Preporučene objave

Molim vas za pomoć, očajna sam !

Prije 2 godine upisala sam doktorski studij u Mostaru (surađuju sa Splitom) ,inače živim u RH. 2003.god sam po starom programu upisala znanstveni studij na Ekonomiji i sve sam ispite davno položila, samo nisam završni rad napisala (pišem ga, odlučila sam ga dovršiti za par mjeseci).S obzirom na te položene ispite, kad sam upisala doktorski, oslobođena sam polaganja ispita, trebali su mi dodijeliti mentora i samo sam na disertaciji trebala raditi. Našla sam super temu ali oni mi nisu mogli nađi mentora, pa sam ga sama našla,međutim Prof otišao u mirovinu i ostavio me na cjedilu(1 kratkim mailom s skijanja) a ovi s faxa niti nakon 2 god uopće mi se ne javljaju, pisala sam im mailove, slala preporučene molbe(nikad mi nisu odgovorili), osobno kod voditelja bila(obeća mi naći mentora i nikad se više ne javi)....Bitno da su mi naplatili školarinu 47.500,00 kn! Zato se želim ispisati i tražim povrat školarine jer nisam nikakvu uslugu dobila -nisam bila obvezna ići na predavanja, ispite- (svega sam 3 puta bila tamo , na upisu i kako bih uplatila školarinu).Bila sam kod odvjetnika ali on uopće ne razumije problematiku, traži ugovor od mene (a nema ugovora ),tvrdi da se ne smijem ispisati, misli da sam se upisala po uvjetima drugačijim od ostalih polaznika(pa čemu služi natječaj !?)traži da mu donesem vlastite uvjete za natječaj i još hrpu gluposti...Nisam pravnik, već računovođa, ali mi se čini da mi odvjetnik nema pojma.Molim vas da mi kažete koji članak, Zakon, statut...nešto što bi mi pomoglo i slučajno ako znate i možete preporučiti dobrog odvjetnika u Mostaru (jer moram tamo tužiti).Očajna sam ,ne znam kome više da se obratim , nitko se ne razumije u Poslijediplomske.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija