Jump to content

Plaćanje sudske pristojbe


vicro

Preporučene objave

Poštovanje!

 

Danas sam na Općinskom građ. sudu u Zagrebu predao tužbu i gospođa mi je na moj primjerak otisnula pečat na kojem piše da u roku od tri dana trebam platiti sudsku pristojbu od 100kn.

Problem je što ne znam na koji poziv na broj to moram uplatiti.

Na tom pečatu piše broj računa, model 64, i poziv na broj 5045-42910- i sad bi tu trebali ići neki brojevi koji se odnose na moj predmet, ali tužbi još nije dodijeljen nikakav poslovni broj.

 

Molim za pomoć.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Misljenja sam da se konkretna vasa pristojba mogla platiti državnim biljezima emisije Republike Hrvatske,jer iznos pristojbi nije veći od 100,00 kuna,a isti se lijepe na podnesku ili sudskom spisu i poništavaju otiskom sudskog pečata ili štambiljom"poništeno"..

Da li ste vi dobili ikakvu potvrdu o predaji podneska tuzbe,Opcinskom sudu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zasto vas toliko brine pristojba,to sto je niste odma platiti,nece zaustaviti postupanje po tuzbi,broj pod kojim je tuzba zavedena ce te svakako saznati,odgovor na tuzbu od tuzene strane sud vam dostavlja po sluzbenoj duznosti,gdje ce biti broj predmeta.Kako god da bilo sud ce vas na prvom rocistu upoznat da pristojba nije placena i isto upozorenje ce unijeti u zapisnik.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

odgovor je VRLO jednostavan, (iako je prošlo vremensko razdoblje, ali fascinacija time da oni koji ne znaju odgovor lamentiraju o svemu drugom umjesto da daju odgovo-ili šute-me natjerala da se logiram nakon dvije godine i odgovorim)

trebate upisati svoj OIB.

lp

uređeno: od ivsertic
dopuna
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija