Jump to content

dug umirovljenicima i povrat poreza


lovrek

Preporučene objave

Dobio sam poziv da se javim u poreznu upravu zbog prijave poreza za 2011g jer nisam predao prijavu poreza,a dobio sam uplate od dva uplatitelja,jedno je firma u kojoj radim normalno,a drugi uplatitelj HPB invest na osnovu duga umirovljenicima,a koji sam ja nasljedio od pokojnog oca nakon ostavinske rasprave.Priznajem da je moja greška sto nisam predao prijavu,ali evo iskreno totalno zaboravio da su u biti stvarno bile uplate na tekuci od dva uplatitelja

Zanima me da li sad i taj dio povrata ulazi u obračun poreza jer sto se tiče porezne kartice iz firme tu je sve ok,ako netko zna bio bi mu zahvalan za savjet

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

I mene zanima ako može netko da odgovori na ovo pitanje,naime ,moj otac je uz mirovinu u istom mjesecu dobio zaostale plaće iz firme koja je u stečaju,i iz poreznog isto su zvali da nije prijavio porez za 2011. i tako dalje,mislim ,čovjek je dobio u jednom mjesecu ono što je zaradio prije nekoliko godina i nije mu bilo isplaćeno nego tek sada ,a sada je umirovljenik ,šta da radimo ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobio sam poziv da se javim u poreznu upravu zbog prijave poreza za 2011g jer nisam predao prijavu poreza,a dobio sam uplate od dva uplatitelja,jedno je firma u kojoj radim normalno,a drugi uplatitelj HPB invest na osnovu duga umirovljenicima,a koji sam ja nasljedio od pokojnog oca nakon ostavinske rasprave.Priznajem da je moja greška sto nisam predao prijavu,ali evo iskreno totalno zaboravio da su u biti stvarno bile uplate na tekuci od dva uplatitelja

Zanima me da li sad i taj dio povrata ulazi u obračun poreza jer sto se tiče porezne kartice iz firme tu je sve ok,ako netko zna bio bi mu zahvalan za savjet

u poreznu prijavu unosite obrasce koji i imaju identifikator 1 i identifikator 2. IP obrasci s ostalim identifikatorima NE ulaze u poreznu prijavu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija