Jump to content

FINA - naknade za ovrhe


tisak

Preporučene objave

molim ak mi neko može razjasniti moj slučaj.

sjela mi je ovrha amex 10/2011. tada je fina sebi uzela naknadicu, otvorila sam zaštitini račun,

i jedan iznos se uplačivao od plaće amex-u. u 10/2012 zatvorila sam cijeli dug, da bi danas 10.12.2012. na plaći vidjela da si je fina ponovo uzela dvije naknade!!!

odem u zvonimirovu u finu, kažem u čemu je problem, a ona meni pročita na kompu , ono kaj sam i ja vidjela na svom net- bankingu. pitam kaj je to ,

Neznam ja sam nova veli.... haloooooo, druge graktalice vele to se uzimaju naknade, fakat sam popiz.... koliko naknada i za kaj se uzima?.

Ak je neko imao takav slučaj molim vas da mi razjasnite, jer sam očito plava

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala na odg, možda nisam bila dovoljno jasna, dužna sam kaj? uzeli su naknadu prošle godine po jednoj ovrsi, bile su dvije, skidalo mi se s plaće po toj jednoj ovrsi do listopada 2012, kada sam otplatila u cijelosti i jednu i drugu,

i nakon toga , 10.12.2012.skinute naknade za obadvije ovrhe,

po kojoj logici i koliko puta se uzimaju naknade. znači po njihovome kad ti počnu skidati s računa, i kad otplatiš sve, onda opet uzmu....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija