Jump to content

ovrha za neplačenu struju


ivicaislavica

Preporučene objave

dozvolio sam čerki da stanuje u mojoj kuči pošto nije plačala struju izkopčali su joj struju a meni ovrhom naplatili.

poslije su joj ukopčali struju iako ja to nisam tražio i opet nije plačala i oni ponovo isključili i opet od mene naplačuju ovrhom. u međuvremenu je njezin muž prisilno se priključio i u par navrata su ga uhvatili i to sada pripisuju meni iako su njega uhvatili na djelu.

molim vas savjet šta da radim za savjet vam se unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 mjeseci kasnije...

Molio bi vas da mi odgovorite kako je moguće da prije ikakvih obavjesti i opomena, pa i iskapčanja električne energije, meni HEP pošalje ovrhu na iznos koji moram namiriti, i još moram namiriti i odvjetnički ured i javnog bilježnika. Kakva je to novina ili ja nisam upućen molio bi vas da mi pojasnite što da radim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moguće je! Zakonom nije propisano da je pružatelj usluge dužan slati opomenu. Koliko sam upoznata s poslovanjem HEPa , oni šalju redovito opomene pa opet opomene pred isključenje i opomene pred ovrhu. Možda su navedena pismena skrivena od vas, ali to vas ne oslobađa obveze od plaćanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija