Jump to content

pitanje


mama1983

Preporučene objave

ovako djete je kod oca od 28.12.2012.od 18h na zimskim praznicima 7 dana a problem je sljedeći otac djeteta neračuna 28,29 i 30.12.2012 sebi praznike već svoj vikend već 30.12.2012 od 19h računa zimske praznike do 6.01.2013 do 19h.26.12.2012. je bio njegov blagdan a 1.1.2013 je bio moj blagdan djete mi nije vratio doma,pa dajte mi objasnite di tu ima pravde svoj viken je računao a moj vikend bi mi uzel i računao sebi u praznike i naravno moj blagdan,a vikendi se računaju u praznike zimske.kome sad to prijavit zbog nepoštivanja sudske odluke?koga nazvat ako djete nevrati doma u petak 4.01.2013 u 18h?jer djete je kod njega od 28.12.2012 od 18h.a ja to računam praznike zimske po sudskom rješenju 7 dana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mi imamo sudsko rješenje kojeg treba poštivat a ne izlazit iz njega van i kršit prava drugog roditelja kojeg pripada po sudskom rješenju i ne izlazit van sudskog rješenja da smo se mogli dogovorit nebi tražili sudsko rješenje,a sudsko rješenje jedna strana poštiva a druga ga zajedno sa centrom krši tako nejde za to neko mora odgovarat ako piše 7 dana onda piše 7 dana a ne 10 dana jer praktički ja zimske praznike nisam imala s djetetom imala sam samo 25.12.2012 blagdan s ddjetetom koji me pripada po sudskom rješenju, a zimski praznici traju od 24,12.2012 do 11.01.2013 šta sam ja provela s djetetom?a moj godišnji trraje do 7.01.2013.oduzel mi se blagdan 1.01.2013 koji me pripada po sudskom rješenju.šta ja nisam roditelj djeteta?očito nisam jer me se čitavo vrijem ukidaju moja prava od strane oca i centra.kome da se obratim?dal možda u javnost u novine pa će onda radit svoj posao

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko je dijete staro? Školski zimski praznici traju 22 dana, pa nije jasno kako, ako je dijete s ocem 10 dana, vi onda nemate zimske praznike. Ako je pak dijete predškolsko, onda imate sve one prilike kad je dijete po najmanje sedam dana s vama.

Nemojte se ljutiti ako odgovor nije onaj koji biste željeli.

 

otac ima pravo 7 DANA PO SUDSKOM RJEŠENJU ZIMSKE PRAZNIKE A U ZIMSKE ŠKOLSKE PRAZNIKE SE RAČUNAJU VIKENDI A ON IH NERAČUNA!DJETE IMA 5 I POL GODINA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako mi otac djeteta danas 4.01.2013 u 18h ne vrati doma?
Tko zna? Možda je djetetu lijepo s ocem i možda se samo ugodno druže pa produže još jedan dan? Ako bi bilo tako, pretpostavljam da biste u takvom slučaju interese Vašeg sina stavili ispred svojih, sigurno biste im malo popustili, tim više što dijete tijekom godine puno više boravi s Vama nego s ocem, zar ne?
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tko zna? Možda je djetetu lijepo s ocem i možda se samo ugodno druže pa produže još jedan dan? Ako bi bilo tako, pretpostavljam da biste u takvom slučaju interese Vašeg sina stavili ispred svojih, sigurno biste im malo popustili, tim više što dijete tijekom godine puno više boravi s Vama nego s ocem, zar ne?

 

a šta je onda sud szudsko rješenje???da smo se otac i ja mogli dogovorit oko djeteta nebi išli na sud,al se mi nismo mogli dogovorit nažalost pa smo išli na sud da nam da sudsku presudu koju treba poštivat

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sudsko rješenje propisuje minimum kontakata između djeteta i roditelja s kojim ne živi. Ako je roditelj s kojim dijete živi dobrohotan i velikodušan, i ako je svjestan da dijete provodi puno više vremena s njim a puno manje s roditeljem s kojim ne živi, i sam će ponuditi više vremena nego što to sudsko rješenje propisuje. No, ako voli kontrolirati i pokazivati moć, držat će se slijepo rješenja, a po mogućnosti i to smanjiti gdje god može. Ne tvrdim da vi to radite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija