Jump to content

Zastara potraživanja naknada za hrvatske vode


medo 1

Preporučene objave

zanima me dali je i šta je zastarjelo po potraživanjima hrvatskih voda

naime dobio sam obavijest o stanju duga - naknada za uređenje voda od

hrvatskih voda gdje me traže za dugovanje iz 2007, 2008,2011 i 2012.

godine, a 2009 i 2010 godinu sam platio. napominjem da do sada nisam

dobio nikakve opomene i od njih ni od suda (još me nisu tužili) već samo

početkom svake godine obavijesti o stanju duga

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imam slican problem, ali malo zapetljaniji. naime, vlasnik sam stana od 2005 godine i nikada nisam prebacio racun za slivne vode na moje ime (moj grijeh). sada je na ime starog vlasnika (na moju adresu) stigla obavijest za neplaceno dugovanje za 2007 - 2012 godinu. da li mogu sada prebaciti racun na svoje ime i pozvati se na zastaru?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...

Za ovo ostalo neće ni poslati rješenje o ovrsi, jednostavno će blokirati račune i uzeti sve što ima na njima, bez obzira što je u zastari. Tako oni rade i ne možeš im ništa. Ako uputiš žalbu sudu na taj samovoljni postupak, sud odgovara (ako se udostoji odgovoriti) i upućuje te na podnošenje tužbe, ali nitko neče ništa poduzeti. E sad ako imaš novaca za podizanje tužbe i volje ok, ako nemaš kao što nisam imao ja onda te oderu za deset godina unazad. Meni su tako uzeli dječji, djetetovu invalidninu i putne troškove (a sve to je izuzeto od ovrhe) za to što dijete vozim u školu. Oni mogu nekažnjeno sve što god hoće i nikom ne odgovaraju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija