Jump to content

"Čudni" razgovori s poslodavcem


president0

Preporučene objave

Poštovani, ako me netko može savjetovati; Ukratko- Zaposlen sam,prvi posao, radim u velikoj firmi 3 godine. Zadnju godinu imam ugovor za stalni radni odnos. Jutros sam prvo imao kratak razgovor u 'četri oka' sa direktoricom, koja inače provodi 1 godišnje testiranje zaposlenika. U razgovoru, kaže kako mogu bolje, pogledaj druge, dosta si spor i sl. Na moje pitanje je li se netko žalio na moj rad-> NE. Kad dolazimo do dijela da je kažem svoje mišljenje, opravdanja ili bilo što-> ne može, jer mora na drugi sastanak! Nakon toga imam jučer najavljen sastanak u Kadrovskoj. Ispunjavanje nekih upitnika i moje gledanje na posao, što očekujem. Pitam i nju-je li se netko žalio na moj posao- izletjelo joj je da 'je nešto došlo s više razine', i onda je među nama, 'neformalno'- kako je u tijeku otpuštanje dosta djelatnika (cca 150-200), ali ne brinite se Vi, imamo mi 'starog kadra', dogovaramo otpremnine,mirovine... Ovo je samo kratki upitnik radi te pritužbe, da čujemo Vaš pogled na posao i znate li što se od Vas očekuje.

 

Sve mi je to čudno, sumljivo.

Nitko mi dosad nije ništa prigovarao ni pismeno ni usmeno.

 

Pravni savjeti - ako dođe do otkaza za koji mislim da nije opravdan -nisam višak, radim posao..., što potpisati, što ne?

Što je s onim što se prije 'znalo koristiti'- bolovanje i sl. Prije sam imao problema s depresijom.

 

Ne znam što da radim- supruga ne radi, kredit, mala djeca... kao i svi ostali.

Živimo od moje plaće.

Puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija