Jump to content

Najnovija skripta za dsi 2013.


Geoman

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Polozila u subotu :D

Pitanja su bila osnovna i ako neznas ama bas svi pomazu i to punooooo.

Ako netko treba prodajem za 80kn.

Prodajem skripte svih 7 predmeta

Pitanja i odgovore

Pitanja koja pitaju najcesce ispitivaci Ustavno uređenje

Sustav državne uprave Službenički odnosi Sustav lokalne i područne (regionalne) samouprave Upravni postupak i upravni sporovi

Uredsko poslovanje Osnove sustava Europske unije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i mene zanima..dal bude tko voljan odgovoriti?

 

 

Skripte su ok osim Europske Unije neke sitnice koje se odnose na broj država u Eu (više nije 27 nego 28), broj zastupnika u Parlamentu radi ulaska Hrvatske itd, ali to sve imate na netu.

Inače planira se uskoro donijet novi zakon o državnim službenicima pa se nadam da će to malo potrajati da ne moramo učit novi...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Polozila u subotu :D

Pitanja su bila osnovna i ako neznas ama bas svi pomazu i to punooooo.

Ako netko treba prodajem za 80kn.

Prodajem skripte svih 7 predmeta

Pitanja i odgovore

Pitanja koja pitaju najcesce ispitivaci Ustavno uređenje

Sustav državne uprave Službenički odnosi Sustav lokalne i područne (regionalne) samouprave Upravni postupak i upravni sporovi

Uredsko poslovanje Osnove sustava Europske unije.

 

Da li si učila iz skript ili iz zakona? jesi učila novi zakon o radu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima li tko da uči po ovoj skripti?

 

Jeste za da javljamo promjene koje su se u međuvremenu dogodile koje moramo ažurirati, i ako još postoji neka greška u skripti.

Evo ja javljam da ima promjena iz zakona o radu jer je od ove godine. I kod Zakona o ustrojstvu i djelokrugu središnjih tijela državne uprave, sada se zove ZAKON O USTROJSTVU I DJELOKRUGU MINISTARSTVA I DRUGIH SREDIŠNJIH TIJELA DRŽAVNE UPRAVE i promjena je kod državnih upravnih organizacija kojih ima 7.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lijepo bi Vas zamolila ako mi netko može poslati važeću skriptu za opći dio državnog stručnog ispita za VSS na mail ninaloncaric85@gmail.com? HITNOOO!!! :beljo:

 

i jos jednu info vas molim - na stručnom sam do 1.12., kolegica me prijavljuje u narednih par dana pa me zanima ima li pravila tj da li je moguće da me pozovu prije isteka stručnog? ako netko ima konkretan primjer, lijepo bi molila da mi opise situation :-D

 

lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Polozila u subotu :D

Pitanja su bila osnovna i ako neznas ama bas svi pomazu i to punooooo.

Ako netko treba prodajem za 80kn.

Prodajem skripte svih 7 predmeta

Pitanja i odgovore

Pitanja koja pitaju najcesce ispitivaci Ustavno uređenje

Sustav državne uprave Službenički odnosi Sustav lokalne i područne (regionalne) samouprave Upravni postupak i upravni sporovi

Uredsko poslovanje Osnove sustava Europske unije.

 

možeš mi reći je li to za sss, všs ili vss?

i poslikat malo da vidim kako izgleda ta skripta?

 

tnx

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
  • 7 mjeseci kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Ekipa najljubaznije molim ako tko ima skriptu općeg dijela Visoke stručne spreme, da je pošalje na mail: kresimirkozic@hotmail.com

 

Još jednom apeliram na hitnost :), naime ispit mi je 11.6. prošao sam većinu općeg dijela izuzev ZUP-a i ZUS-a čijih primjera pitanja i odgovora nema na Ministarstvu uprave.

 

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 5 mjeseci kasnije...

Najljubaznije molim ako tko ima najfriskiju skriptu općeg dijela Visoke stručne spreme, da je pošalje na mail: mirelac78@gmail.com

 

Malo mi je hitno, naime ispit mi je 25.02.2017., prošla sam većinu općeg dijela osim ZUP-a i ZUS-a čijih primjera pitanja i odgovora nema na Ministarstvu. Panika je nastupila... :/

 

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Najljubaznije molim ako tko ima najfriskiju skriptu općeg dijela Visoke stručne spreme, da je pošalje na mail: mirelac78@gmail.com

 

Malo mi je hitno, naime ispit mi je 25.02.2017., prošla sam većinu općeg dijela osim ZUP-a i ZUS-a čijih primjera pitanja i odgovora nema na Ministarstvu. Panika je nastupila... :/

 

Unaprijed zahvaljujem

 

Ja ti imam nešto iz ZUPa i ZUSa pa ti šaljem na mail... A ostatak najnoviju verziju ti nemam :(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija