Jump to content

Gdje raspravljati općenito o pravnom poslu, uvjetima, radnoj sredini...?


Nomen

Preporučene objave

Potpetica, zaključali ste mi raniju temu o softveru za upravljanje pravnim poslovima, a ne primate PP pa evo stavljam ovo kao temu (nemam drugog izbora). Molim Vas savjet: ako ne na podforumu "Posao", gdje se na Legalisu može općenito raspravljati o upravljanju pravnim poslovima (jer softver za kojeg upitah služi upravo tome), budući je upravljanje poslovima temeljna sastavnica našeg posla, a u što ulaze i uvjeti, odnosno radna sredina (okruženje); odnosno, ako se ne može o tome raspravljati, molim Vas pojašnjenje razloga, čisto da znam. Unaprijed zahvaljujem, lijepi pozdrav,

Nomen

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

(jer softver za kojeg upitah služi upravo tome),

Da, pokrenuli ste temu tražeći neki proizvod, plodno tlo za reklame, antireklame, linkove proizvoda i slično, a to na ovom forumu nije dozvoljeno.

 

O radnoj sredini o kojoj pišete u naslovu ove teme (a što nema nikakve veze ni s prvom ni drugom temom) pišite slobodno, ako opet pređete granicu - ja sam tu.

 

Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija