Jump to content

pravni savjet


barbika

Preporučene objave

Poštovani ,hitno mi treba savjet!

Naime ,predstavnik sam stanara i trebamo sanirati krov ,zgrada ima 4 ulaza i dva i dva ulaza su podijeljeni diletacijom koja ima napuknuća na nekim mjestima i do 20 cm,stanari se žale da imaju vlagu u stanu što ja dolazim do zaključka da je voda našla svoj put.Meni izvođać radova tvrdi da mi slobodno možemo sanirati krov a diletaciju kasnije (meni je to sve jasno),ja postavljam pitanje i tražim pravni savjet dali ja mogu tražiti napismeno od izvođaća radova da mi to da napismeno i dali bi takva izjava vrijedila na sudu .ja kao laik smatram da mi istovremeno moramo riješavati i jedno i drugo ili prvo tu pukotinu koja je zahvatila cijelu zgradu pa onda krov jer smatram da sa sanacijom krova nečemo puno dobiti ,i po nekoj logici treba mi ponuda i za sanaciju te diletacije odnosno pukotine .Postavljam pitanje kako da ja sebe zaštitim na nekoj pravnoj osnovi -nazovimo to tako da me ostali suvlasnici (kroz neko vrijeme)ne prozivaju i ne okrivljuju.

 

hvala ,molim Vas hitno za pomoć,jer izvođać radova samo što nije počeo sa izvođenjem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija