Jump to content

Koliko nas ima još?


zozef

Preporučene objave

Svakodnevno smo svjedoci da nas puno umire i da nas je sve manje.Koliko nas stvarno ima,vodi li se precizna evidencija,ažurira li se itd.Ako nas je bilo 500000,koliko nas ima sada.Ako se i vodi precizno gdje se to može vidjeti.Zanima me vaše mišljenje o tome.

 

Po mojoj slobodnoj procjeni između 350,000 i 400,000 !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

e da mi je znati tajnu formulu dugovječnosti života, barem da imamo dug život kao NOB-eovci ! Eto ništa više , njihov prosjek živta a to je oko 205 godina, he,he,he..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 godina kasnije...
e da mi je znati tajnu formulu dugovječnosti života, barem da imamo dug život kao NOB-eovci ! Eto ništa više , njihov prosjek živta a to je oko 205 godina, he,he,he..

 

život u šumi. neizlaganje stresu i čekanje da neko drugi obavi posao a ti pokupiš zasluge.

 

Ažurirano

 

Koliko nas danas ima?

 

više nego prije 6 godina a puno više nego 1999.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zozef; nezna se koliko ih radi u min.branitelja,a pogotovo to na čemu inzistiraš

 

koliko nas ima???? pa još uvik priko 500.000!

 

Ažurirano

 

Ovaj tjedan na mom mijesnom groblju tri dana za redom se pucalo,samo zato sam oživio ovu temu.

 

kod mene se u zadnje vrime najprije puca...pa tek onda dan,dva iza-na groblje;-))

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mi smo ko partizani,što više vremena prolazi nas je sve više bar na papiru,samo imam osjećaj da su u oni nekako bili zaštrićeniji od nas,bogami nije se smjelo o njima pisnuti ni o njihovoj borbi

 

ma ne...ljudi ne budite tako crnjaci,pesimisti....samo malo napoznavanja orijentacije i ljudi su prije i sad lutali šumama....pa se pojave ko partizani,domobrani....a Japanci bez japanki,bosi i goli-nakon 50 godina -a ne znaju da je rat završija?????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija