Jump to content

dali je nastupila zastara na račun hrvatskog telekoma ?


vanesas

Preporučene objave

Poštovani!

Upravo sam dobila ovršni prijedlog za račun od Hrvatskog telekoma od 16.09. 2011g. Dug je 631.38kn a troškovi javnog bilježnika 938,00kn. Napominjem da sam nezaposlena i da to nemam odakle platiti.

Zanima me dali je na ovaj dug nastupila zastara i dali trebam uložiti prigovor?

Unaprijed se lijepo zahvaljujem na odgovorima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani!

Upravo sam dobila ovršni prijedlog za račun od Hrvatskog telekoma od 16.09. 2011g. Dug je 631.38kn a troškovi javnog bilježnika 938,00kn. Napominjem da sam nezaposlena i da to nemam odakle platiti.

Zanima me dali je na ovaj dug nastupila zastara i dali trebam uložiti prigovor?

Unaprijed se lijepo zahvaljujem na odgovorima!

 

Zanima me zašto je na Prijedlogu za ovrhu datum 17. 07. 2012 a ja sam to dobila danas 15. 04. 2013 godine.

Jer da sam tog datuma koji je na dokumentu i dobila Prijedlog za ovrhu onda nebi bilo zastare.

Malo sam zbunjena,molim Vas da mi pomognete!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bitno je kad je podnešen prijedlog za ovrhu .

kad će javni bilježnik poslati rješenje nije bitno za zastaru.

 

To znači da javni bilježnik može rješenje poslati i i nakon 5 godina ali je bitno da na spisu bude datum koji odgovara (do 1 godine) kako nebi bilo zastare. Ja sam laik ali sada se pitam dali je to u redu jer datum na spis se može stavit koji god i u bilo koje vrijeme....(takva smo država) Ako ga je napisala u 7 mj. 2012god, zašto je trebalo 9 mjeseci da mi ga dostavi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani

Bila sam pretplatnik T-coma 2003-2004 godine,pošto sam ostala bez zaposlenja nisam bila u mogucnosti platiti racun sada se ne mogu više ni sjetiti koliki je bio.Oni su mi slali opomene neznam dali sam im ja i poslala odgovor da nisam u mogucnosti da platim.Prije nekog vremena došao je ovrhovršitelj ali ne meni na vrata vec mojoj sestri s kojom nisam u dobrim odnosima tako da nije ni smatrala za shodno da me o tome obavijesti ili da ih pošalje meni na vrata.O ovome sam saznala od zajednickog prijatelja i to da sam dužna 2400kn.Ja neznam tocno ni kada su bili.Trenutno se ne nalazim u Hrvatskoj tako da ne znam ni šta da radim,dali je zastupila zastara???

Hvala!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija