Jump to content

tajne poslovanja


jjiv

Preporučene objave

Već godinu dana radim u jednoj trgovačkoj tvrtci koja je iz Oregona i ima 1000 pravila kao i sve tvrtke. Imamo ured u koji se ulazi pod šifrom i tu šifru nitko nebi smio znati osim menagmenta, ali eto svi je znamo i koristimo. Moj problem je što sam jednom prilikom ukucala šifru prilikom u ured a u njemu je bio moj glavni voditelj, koji je bio uvjeren da šifru zna samo menagment, kad sam ušla samo smo se pogledali i upitnici. Upitao me tko mi je dao šifru na što sam ja rekla nitko jer sam htjela zaštititi voditelje koji su mi to dali, opet me upitao tko ja sam mu navela imena, na što mi je rekao da lažem i da mi nevjeruje. Ta situacija je prijavljena na višu razinu ( nravno osobe koje su mi dale šifru tvrde da nisu), gdje su me pitali da li mi je tko dao šifru i kada, na što sam ja ponovila imena i rekla kada i u kojoj situaciji, gospođa koja to vodi je rekla voditelju da će popričati s ostalim curama i nakon toga s menom, a voditelj je rekao da će nas suočiti i doznati što je istina( on to još nije napravio), prijavila sam i da imam svjedoke na što mi je voditelj rekao da to ništa ne znači ( isto tako ti svjedoci mogu potvrditi da ne lažem ali bojim se da ih on neće pozvati). Problem još nije rješen i nitko ništa ne govori niti nas suočavaju. Mene zanima šta biste mi savjetovali da napravim i da li mi mogu dati otkaz i kako da se zaštitim u slučaju otkaza.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija