Jump to content

HITNO!! Pravo na dobivanje radnog mjesta..


eliris

Preporučene objave

Trebam vašu pomoć jer ne znam kome da se obratim. Ovo je moja situacija: Zaposlila sam se u OŠ kao učiteljica razredne nastave na određeno kao zamjena za bolovanje na 3 mjeseca. Međutim, stvari su se zakomplicirale i ta osoba je umrla. Zanima me, postoji li neki zakon koji regulira tko treba dobiti to radno mjesto, jesam li to ja s obzirom da radim na tom radnom mjestu sad već 5 mjeseci ili nije bitno??? Željela bih doći do nekih informacija kako bi mogla biti spremna na događaje koji slijede...

Svaka pomoć je dobrodošla..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U RH ne ide ni 1%, kamoli 100% na taj (ili sličan) način.

Korisan odgovor je u objavi #2.

 

Jedina prednost pred ostalim kandidatima jest da je poslodavac do sada mogao upoznati vas i vaš rad.

To, pak, u našim prilikama (budimo fair pa izrecimo) ne treba značiti ništa, pa i najlošiji kandidirani može isplivati kao najbolji izbor ako ispunjava zakonske uvjete, a jednako tako i najkvalitetniji ponuđeni ignoriran.

 

Sretno! :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U RH ne ide ni 1%, kamoli 100% na taj (ili sličan) način.

Korisan odgovor je u objavi #2.

 

Jedina prednost pred ostalim kandidatima jest da je poslodavac do sada mogao upoznati vas i vaš rad.

To, pak, u našim prilikama (budimo fair pa izrecimo) ne treba značiti ništa, pa i najlošiji kandidirani može isplivati kao najbolji izbor ako ispunjava zakonske uvjete, a jednako tako i najkvalitetniji ponuđeni ignoriran.

 

Sretno! :)

 

ako ide natjecaj prednost imaju Hr,branitelji,djeca poginulih itd.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija