Jump to content

ispit, rujan 2013


Sparkle

Preporučene objave

Planira li netko na ispit na jesen?

Skupila sam glavninu literature i sad ne zna od kuda bi počela.

Radim u javnoj službi i nemam ništa prakse u javnom bilježništvu.

Ima li tko savjet na što više obratiti pažnju kod učenja?!

Najviše me muči ti Ovršni zakoni, treba li do detalja znati razlike po zakonima iz 2008., 2010. i ove nove?

Molim savjet i pomoć!

:mase1:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...
  • 5 tjedna kasnije...

Pozdrav,pridružujem vam se u ovome ako niste u međuvremenu položili.... ja sam počela sa ZTD-om i jako mi teško ide pa bih vas molila da mi napisete da li baš cijeli moram učiti ili neke dijelove možemo preskočiti. Ako netko ima pitanja molim vas da ih objavite jer ja imam iz 2011.g. Pa i ja vama mogu poslat ta pitanja.... Eto da surađujemo pa će nam biti lakše položiti jer svaka informacija dobro dođe svima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav kolege! Pocinjem uciti za jb ispit, pa molim pomoc vezano za pismeni dio ispita. Naime nigdje ne nalazim sprance koje su potrebe za pismeni dio i koga god pitam nema, pa bi bila jako zahvalna ako bi mi netko to poslao na mail anyzena24@gmail.com

Jer panika me lovi kako cu bez toga. I ako netko ima azurirana pitanja za ispit bila bih jako zahvalna da mi posalje. Molim za pomoc i hvala unaprijed :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija