Jump to content

Izjavu o nepostojanju zapreka za prijam u službu


d-fens

Preporučene objave

u oglasu za posao kaže:

 

"Uz pisanu prijavu na natječaj, kandidati su obvezni priložiti:

 

-pod kaznenom i materijalnom odgovornošću, vlastoručno potpisanu izjavu kandidata o nepostojanju zapreka za prijam u službu iz članaka 15. i 16. Zakon o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj samoupravi "

 

nisam do sada pisao/vidio takvu izjavu

pa me zanima jel se onda može napisati kao svaka dr. izjava ili ima neka forma koja se mora zadovoljiti, jer dalje kaže:

 

"Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na javni natječaj. Osobi se dostavlja pisana obavijest u kojoj se navode razlozi zbog kojih se ne smatra kandidatom prijavljenim na natječaj. Osoba nema pravo podnošenje pravnog lijeka protiv te obavijesti."

 

pretražio sam malo forum, ali nisam naletio na ništa slično

hvala unaprijed :cice:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ime i prezime

Adresa i dr. podatci

 

Ja, (ime i prezime) za potrebe prijave na posao (napisati koji) dana _______2013.g. pod kaznenom i materijalnom odgovornošću dajem sljedeću:

 

IZJAVU

 

da kod mene ne postoje zapreke za prijam u službu iz članaka 15. i 16. Zakon o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj samoupravi

 

Potpis

________

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija