Jump to content
  1. Marce1

Marce1

• Similar Content

• objavio TamaraSol
      Poštovani
      Krov prokišnjava te ga treba sanirati. Plan je angažirati tvrtku koja se bavi tim poslovima, te skinuti postojeći crijep, letve ispod crijepova te zaštitnu foliju i postaviti sve novo.
      Nikakve druge izmjene se neće raditi. Zanima me da li je potrebna građevinska ili neka druga dozvola ili nešto prije početka radova?

LP

• objavio elm327
      Pozdrav svima.
      Zanima me da li je za ugradnju željeznih stepenica (kao na slici u prilogu) potrebna ikakva dozvola, odnosno suglasnost vlasnika susjednog objekta koji je od mog objekta udaljen 3m?
      Vidim da je slična tema otvorena prije 6 godina, ali bez odgovora.

• objavio Marinko122
      Dobar dan! 
      Mozda sam stavio krivo ali zanima me jedno:
      Imam zabranu upravljanja motornim vozilima na 6mj., ugl na papiru mi pise da zabrana traje  do  17.04.2019. Sada.. Zanima me da li taj dan 17.04. jos spada pod zabranu ili se mogu voziti vec isti dan. Hvala, ugodan dan! 
    • objavio astinor84
      Trebam strucan savjet, nekog tko se dobro razumije u ovo podrucje. Imam legaliziran objekt u cijelosti sa prizemljem i katom. Generalnim urbanistickim planom iz 2011 uz sami zid (prelazi i u kucu) je ucrtana izmedu ostalog pjesacka staza sto je apsurdno jer je objekat tu u prostoru vec 70 godina. Ja sam uspio legalizirati objekt bez obzira na tu stazu i na to sto se dodiruje i prelazi u prostor kuce. Imam namjeru dici kat jos jedan pa me zanima da li ta staza moze biti kočnica u dobivanju dozvole? Najljepsa hvala na dobrim savjetima
  • Online korisnici

• Napravi novi...