Jump to content
tren

Krivi saldo nakon izvršenog naloga za isplatu

Preporučene objave

Lijep pozdrav,

Zadao sam nalog za prijenos novca na drugi račun internet bankarstvom. Nakon provedenog naloga, željeni iznos je sjeo na drugi račun. Međutim, slučajno sam primijetio da je banka krivo izračunala novi saldo za više od tisuću kuna (naravno na moju štetu).

Zapravo je banka umanjila moj račun za naknadu od cca 2 kn i višestruko veći iznos od zadanog (iako u nalogu piše točan iznos).

Razmišljam tužiti banku... Kakvi su mi izgledi dobiti značajniju odštetu?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Similar Content

• objavio Leona19
      Molim pomoc ako tko zna. Situacija je dakle ovakva, dobila sam 2010 g. da moram vratiti drzavi 9300 eura za imovinsku korist ( koju naravno nisam ucinila ), nisam placala nista,  2016 mi sjeda ovrha i blokirana sam do ove godine kada su me deblokirali jer nisam tri godine imala nikakva primanja niti sam bila u radnom odnosu. Dakle, sada sam deblokirana pa me zanima koji je minimalan iznos koji bi morala uplacivati da mi ne bi opet sjela ovrha, ja sam mislila uplacivati simbolicnih 100-200kn mjesecno. 
      Hvala
    • objavio Rozman
      traži se odvjetnik u Osijeku za zastupanje u tužbi protiv banke zbog ništetnih odredbi u ugovoru o CHF stambenom kreditu.
      Molim kontakt u privatnu poruku.
      LP
    • objavio Ana9595
      Pozdrav. Imam kredit u Zagrebačkoj banci i unazad 2 mjeseca nisam redovni platiša. Sad me zanima nakon koliko vremena banka prodaje dug agencijama?
    • objavio c_moonshine
      Pozdrav svima,

Situacija je slijedeća.

Otkazana mi je VISA kartica kod Erste Card Cluba u 12mj/2017. Zvao sam njihovu službu naplate i dogovorio obročnu otplatu. Rečeno mi je da to mogu riješavati tako i da uplaćujem svaki mjesec koliko mogu, da je njima bitno da se vidi neka uplata da ne pokreću nikakve postupke. I tako ja već 4 mjeseca uplaćujem po 300kn svaki mjesec i sve super. Da bi 30.04. dobio poziv od njih da ako ne platim pola duga (2000kn) do petka da će se pokrenuti ovrha. Nakon nekog natezanja na telefonu s izrazito bezobraznom gospođom, rekla mi je da mogu uplaćivati po 1000kn, pa po 700kn, ali da moram im doastaviti bjanko zadužnicu. 

NAravno, iz tog razgovora mi ništa nije bilo jasno te sam im uputio slijedeći mail:

Ovo su mi odgovorili :

Sad mene zanima, da li sam ja njima obavezan dostavljati tu bjanko zadužnicu, ili mogu samo uplatiti 2000kn i da me puste na miru. Po meni je ta bjanko zadužnica sad naglašena jer oni nemaju nikakvo pravo napraviti ovrhu kad nemaju nikakav ugovor sa mnom pa da se osiguraju? Ispravite me ako sam u krivu.

Što mi je najbolje dalje učiniti? Hvala.
    • objavio artus
      Nakon smrti vlasnice tekućeg računa u banci na koji je pristizala mirovina, opunomoćiteljica ( njezina kćer) na ostavinskoj raspravi  zatajila je stanje na računu, pa dali je time počinila prekršaj, a  isto tako dali brat kao pravni slijednik u postupku ima mogućnost od banke dobiti pravo uvid u stanje računa , a ako ne tko to može (možda po službenoj dužnosti) i koji je postupak. Hvala
  • Online korisnici

• Napravi novi...