Jump to content

auto,darivanje,


mala maca

Preporučene objave

dobra dan svima,,molim za pomoc.

 

htjela bi na mužev auto staviti tablice sa svojeg koji sam odjavila. no mužev auto ima papire na njegovog ujaka jer je on dizao kredit kada se auto kupovao i ugl sve glasi na njega,,a mi imamo punomoc za voziti auto.

 

mene zanima kako najbezbolnije, citaj najjeftinije, to prebaciti na moje ime.

 

malo sam citala po forumu o darovnim ugovorima, da l moze ujak darovnim ugovorom darovati auto svojem ocu,,a on onda unuku odnosno mojem mužu :zbunj:.

 

hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dobra dan svima,,molim za pomoc.

 

htjela bi na mužev auto staviti tablice sa svojeg koji sam odjavila. no mužev auto ima papire na njegovog ujaka jer je on dizao kredit kada se auto kupovao i ugl sve glasi na njega,,a mi imamo punomoc za voziti auto.

 

mene zanima kako najbezbolnije, citaj najjeftinije, to prebaciti na moje ime.

 

malo sam citala po forumu o darovnim ugovorima, da l moze ujak darovnim ugovorom darovati auto svojem ocu,,a on onda unuku odnosno mojem mužu :zbunj:.

 

hvala unaprijed!

Bog maco evo moje iskustvo ,prije par godina ja i rođeni brat smo cijepali numeru i nismo mogli darovnim ugovorom .Cijela parcela se vodila na njemu i morao sam platiti porez,sada neznam koliko posto,tako i u tvom slučaju neznam baš da će iči kako misliš ,odi negdje u pravnu službu i dobiti češ besplatnu informaciju,a i kod ovih što vrše prepis vozila oni bih to trebali znati ,sretno i bog .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija