Jump to content

Zastara prometnog prekrsaja


kova-77

Preporučene objave

  • Odgovora 207
  • Tema pokrenuta
  • Zadnji odgovor

najviše su sudjelovali

.jer bili su me 2015god.u 2mj.zaustavili a vozio sam bez vozacke..
I kako je to završilo?Dobio si PN pa uložio prigovor,dobio optužni prijedlog,bio na sudu,dobio kaznu?

 

pa sad me zanima dali svaku kaznu koju mozda i imam nakon 01.01.2014 moram prvo PLATIT.
prvo plaćanje

 

da bi mi uopce dali vozacku??ili mogu mi je izdat sa napomenom da smijem samo malim skuterom vozit.
ako si u registru nema izdavanja vozačke

 

i kaznu ili kazne na rate platit...
nema rata,sve odjednom
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav.sada izlazim iz mupa.sa popisom neplacenih kazni za osobu sa i moj oib..ima kazna iz 23.02.2012 15.000tis.kn. nisam nikad ulagao zalbu ni dobio .tj nisam gledao sta vise stim..i onda imam 07.07.2014. 5400kn..isto nisam se zalio...i 2ije kazne po 484kn 18.02.2015..sad me zanima dali ja mogu ici na prekrsajni sud i da vidim ili kako vec dali je ova kazna iz 2012god..usla u zastaru..ili?? Jer ovu iz 2014 ..5400kn..bi platio..ali ta od 15tis kn.em sam ostao bez mame i krova ni prihoda nemam.tako da dali je MOGUCE DA JE U ZASTARU USLA..ova iz 23.02.2012..??HVALAA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, ova iz 2012. je otišla u zastaru ako nije bilo niakkvih žalbenih postupaka. Odeš na policiji ili sud, ovisno o tome tko ju je izdao, da ti ju ponište u registru (to su trebali napraviti automatski, ali kako nisu, odeš i riješiš). To je bilo po nekom prekršajnom nalogu policije ili presudi suda?

 

Ostale ćeš morati platiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bio sam i za ovu iz 2012 je 5god.mozda jer je isla preko neznam koga

I u fini je kao ovrha..istice mi 05.03.2017..jos 2 mj....a ova iz 2014..mi je 3 godine istice mi 18.07.2017...ukratko obje kad se spoje je 21.000tis kuna mislim da se isplati sacekat bar prvu od 15tisuca..da ode u zastaru

..ali hvala na odgovoru...samo me jos zanima u slucaju da mi se pojave neke kazne mislim da bi jos jedna mogla doci iz 2015.nakon sto napravim vozacku..cu morat vratit.ili ce stavit napomenu pa makar da skuter mogu vozit....hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Pozdrav,

imam pitanje vezano za zastaru. Dana 30. 04. 2016 počinio sam prometni prekršaj prekoračenja brzine koji je utvrđen uređajem za mjerenje brzine (nadzornom kamerom). Dakle nije me zaustavila policija. Obavijest o počinjenom prekršaju izdana je 08. 08. 2016, a uručena mi je danas (22. 07. 2018).

Kada bi za opisano stupila zastara? Ne znam koji datum se gleda; kada je počinjen prekršaj, kada je izdana obavijest ili kada mi je uručena. Također, koji je rok da predmet uđe u zastaru?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.




×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija